Opaliit roosa kvartsi puudutusega käehehe - sisemise mina ja armastuse ehe

Kirjeldus

Opaliit on kivi, mis  peab olema, kui soovite oma isiklikku jõudu suurendada ja rakendada. See suurendab  enesekindlust ja enesehinnangut ning parandab ka eneseväärikuse tunnet.

Koos eelmainitud omistavate omadustega võib opaliit aidata ka sisemise jõu vallandamisel, et saaksid väljendada ja paljastada oma sügavamaid tundeid.

Opaliit on hädavajalik ka vaimsel tasandil suhtlemiseks. See aitab teil ka vaimse maailmaga ühenduse loomisel ja sõnumite vastuvõtmisel. Selle kivi energiad võivad aidata ka sõnumeid ja nägemusi tõlgendada.

Lisaks võib opaliit tasakaalustada nii yin-yangi energiaid kui ka neid kõrgema minaga joondada. Võib stabiliseerida meeleolu kõikumisi ja kõrvaldada kõik energiameridiaanide ja tšakrate ummistused.

Lisaks on see suurepärane kivi emotsioonide paranemiseks.

Roosa kvarts on puhta armastuse kivi. See aitab äratada südant selle puhtaima armastava potentsiaalini, võimaldades leida armastust enda ja teiste vastu.

See südame ärkamine pakub ka sügavat isiklikku eneseteostust ja rahulolu. See aitab kaasa vaimsele häälestumisele Maa, Universumi ja Jumaliku suhtes, mis võimaldab inimesel oma südant sügavalt teiste südametega siduda.

Roosa kvarts kannab endas naiselikku energiat, mis ergutab kaastunnet, rahu, hellust ja tervenemist. Selle kivi võnked puhastavad emotsioone ja kogu auruvälja, tervendades sellega ka haavatud südant.

See soodustab pinge ja stressi vabanemist, viha ja pahameele lahustumist ning hirmu ja kahtluste hajutamist, pakkudes lootuse ja usu taassündi. Samuti aitab see paraneda füüsiliste südamehaiguste ja traumade korral.

18cm

15,00

Laos

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi