Mini tõrvikute komplekt - salvei, puju ja seeder

Kirjeldus

Salvei põletamine on üks vanimaid ja puhtamaid meetodeid inimese, inimgrupi või ruumi puhastamiseks ja soovimatutest vaimudest vabanemiseks. See tava pärineb eelajaloolistest aegadest ja on dokumenteeritud, et seda on meie esivanemad kasutanud igas maailma nurgas.

Salveid saab kasutada aura puhastamiseks, näiteks enne meditatsiooni või palvetamist.

Salveid on pikka aega kasutatud vaimse valdkonnaga ühenduse loomiseks või intuitsiooni tugevdamiseks. Salvei põletamine võib meeleolu tõsta, see võib olla ka suurepärane abimees stressivastu.

Valget salvei nimetatakse ka India viirukiks. See on valmistatud Salvia Apiana taime hõbevalgetest lehtedest ja kasvab California rannikul. See on püha ravimtaim, mida Põhja-Ameerika põlisrahvaste šamaanid on sajandeid kasutanud puhastustseremooniateks. Sellega puhastatakse mitte ainult elukeskkonda, vaid ka mõistust koos kõigi tema mõtetega. Valgel salveil on läbitungiv vürtsikas lõhn. Teaduslikud uuringud on näidanud, et pärast selle ürdi põletamist on hävitatud 94% ruumis asuvatest bakteritest.

Salvei puhastab ära kogu negatiivse energia ja annab jõudu lasta uut head energiat ligi.

Puju on tuntud ka kui must salvei ja unistuste umbrohi. Seda kasutatakse enne magamaminekut, et soodustada rahulikku und ja astraalreise. Aitab kaasa unenägude meenutamisel ja unenägude tõlgendamise jaoks. Puju esindab sisemist paranemist. Puju seostatakse ka täiskuu ja suve pööripäeva ajal tehtavate rituaalidega.

Seeder pakub maandust ja rõõmu, kui see on seotud isikliku ümberkujundamisega, olgu see siis sisemine (uued väärtused, hoiakud, uskumused) või väline (uus töö, maja, sünd, surm), ning võimaldab teil olla “praeguses hetkes”.

Seeder on kaitsev ravim. Seedripuud on väga vanad, targad ja võimsad vaimud. Seedrit kasutatakse sageli esmakolimisel kodu või korteri puhastamiseks, kutsudes soovimatuid vaime lahkuma ja kaitstes inimest, kohta või eset soovimatute mõjude eest.

See toimib nii puhastusvahendina kui ka viisina, kuidas oma suunas head energiat meelitada.

Kasutamine:

Hoia 45 kraadise nurga all ja pane põlema. Lase leegil 10-20 sekundit põleda ja kustuta leek. Ta hakkab suitsema. Et terve elamine tuhka täis poleks, hoia all ideaalis savist kaussi. Kui on ära põlenud, siis tee aknad lahti ja tuuluta tuba. Nii sa ajad halva minema. Tuhk viska aknast välja või veel parem on, kui veega läheb oma teed.

Kas peaksin midagi ütlema?

Mulle meeldib enne alustamist seada kavatsus, midagi sellist nagu „Palun puhastage mu kodu energiast või negatiivsusest, mis ei toeta mind ja mu perekonda” töötab lihtsalt hästi. Võite öelda ka palve.

Üks tõrvik keskmiselt 8-9cm

15,00

Laos

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi