Maagilise kassiga suur unenäopüüdja

Kirjeldus

Kass kannab endas palju tähendusi, mis keerlevad ümber näiliselt vastandite vahelise tasakaalu, nagu sisemine ja välimine, tegevus ja puhkus, hele ja tume. See sümboliseerib tugevalt seost sellega, mis tavaliselt peitub pimeduses või tundmatuses. Üldiselt esindab kass:

Kannatlikkust, oodates õiget hetke tegutsemiseks
Iseseisvust, samas sotsiaalsete sidemete nautimine
Seiklusvaim, julgus
Sügav, pingevaba ühendus iseendaga
Tervendav
Uudishimu, tundmatu uurimine

Unenäopüüdjad on kui kaitsjad Sinu magamistoas. Kui kimbutab magamatus, halb uni ja kõik muu hirmus, mis võib olla unega seotud, siis ehk on see Sinu pääsetee parema une suunas.

Vanarahvas, eriti indiaalased, on aastaid kasutanud unenäopüüdjaid. Halb uni jääb unenäopüüdja sisse ja ainult hea tuleb läbi. Mina usun seda ja magamistubadest leiab erinevates stiilidest unenäopüüdjaid. Magades oleme vastuvõtlikumad kõigele halvale ja unenäopüüdja aitab kaitsta Sind ja Su peret.

Mina annan enda poolt ka kõik, et saadaksid ainult magusad uned ehk tuleb laetuna Sinuni. Laetud on hea une, rahulike närvide ja tervise peale.

Kui unenäod hakkavad jubedaks muutuma, siis tuleb unenäopüüdjat puhastada. Mina soovitan panna päikese kätte, aga mõni puhastab ka salveiga. Kõik sõltub, et kas talud lõhna või usud päikese tugevasse jõusse.

mõõdud on: pikkus 70cm, rõnga diameeter 33cm 

23,00

Laos

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi