Slide AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD OSTUKORV
KONTAKT
Võluhaldjas koht, kust võid leida oma ime AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD KONTAKT
menu
close

Naistepunaõli 250ml

Kirjeldus

Aastaid tagasi ma avastasin enda jaoks naistepunaõli. Ma mäletasin, et vanaema kasutas seda, kui olid nahal marrastused või allergia ja samas jõi ta seda ka, kui magu valutas. Minu jaoks tundus nii uskumatu, et mingi asi aitab kõige vastu. Aga jõudis kätte aeg, kui pereliikmetel tekkisid erinevad tervisemured ja ükski asi ei aidanud. Unes nägin vanaema naistepuna korjamas ja tuli meelde lapsepõlv.
Tegin õli valmis ja katsetasin alguses enda peal – toimis! Proovis tütar allergiapunnidele – kadunud paari korra määrimisega! Okei, mõtlesin, et mees võiks ka oma maole proovida – nüüd ta ei sõltu enam rohtudest! Tuli mu ellu väimees, ka tema on nüüd naistepunausku.
Keegi mindki alguses ei uskunud, kui hakkasin järjest tuttavatele rääkima ja pakkuma. Muidugi öeldi, et nad proovisid ise ka teha, aga ometi toime polnud nii hea, aga minu omal oli. Siis jagasin ära – seda õli tehes ma laen enda energiat juurde ja see aitab ka omakorda inimesi!

Mille jaoks naistepuna kasulik on?
Hea on kõikidele nahahaigustele, haavadele, marrastustele, põletikele, naistehaigustele (kliimaks, veritsused, polüübid, tsüklihäired), maohaavad, gastriit, rahustab närve, puhastab maksa ja oh mida kõike veel.

Kuid paljude ravimitega ta kokku ei sobi – näiteks naiste hormonaalsetega ning südame- ja vererõhurohtudega.

VÄLISPIDISELT VÕID KASUTADA KÕIKIDE ROHTUDEGA! 🙂 

Täiesti minu enda tehtud  

rapsiõli ja naistepuna

Kuidas kasutada naistepuna?
Võid tarvitada nii seesmiselt, kui ka määrida nahka. 
Sisse võib võtta 1-2 teelusikas päevas.

Määri nahka mitu korda päeva jooksul, kui on mure välispidine.

Mis on laadimine?

Võtan toote kätte, hoian pihkude vahel ja loen sõnad peale ja muidugi ei puudu ka küünla kasutamine kaitse panekust. Õli saab kindlasti tervisesoovid ja käepaelad, käeehted, mündid- kaitse, edu, jõukus, soovide täitumise laengu. Ka unepüüdjad laen heale unele, rahule. Kindlasti, kui te kätte saate tellitud toote, hoidke natuke aega enda käte vahel. Toode peab teie energeetika endasse võtma, mis tähendab, et ta allub teile ja täidab soovid. Teisiti öeldes- ühtib minu energiaga. Toode hakkab teid tunnistama, kui peremeest 🙂 Paljud kirjutavad, et tunnevad soojust, kui on paki kätte saanud- ka see on normaalne ja peabki nii olema.
Luban, et laen südamega ja annan endast parima, et oleksite terve ja kõik soovid täituksid 💞
Kui mured taovad Su pead ja Sa kardad, et nii on Sulle määratudki…Sa tuleta meelde, et õnn on tühistes asjades ja lihtsuses. Kõik muu on lihtsalt- ajutine. Õnn elab seal, kus Sa teda näed 💓

 

16,00