Laavakivi ja eluristiga väekas käeehe

7,50

Laos

Tootekood: anhkhjh Kategooria:

Kirjeldus

Laavakivi on kuulus oma maandavate ja rahustavate omaduste poolest, mis võivad meile õpetada sügavust, intensiivsust ja muutusi. See kivi toimib hästi juurtšakra stabiliseerimisel ja ankurdamisel. Kui juurtšakra on kõigi teiste tšakratega sünkroonis, hakkate tundma end maandatud, turvalise ja turvalisena. Selle põhjuseks on kivi tugev seos Maaga.

Laavakivi õpetab sind hinges särama ja lubab oma tõelisel väljendusel ilmneda, andes inimesele sisemise jõu isiklike väljakutsete ületamiseks. Sellel kivil on tulejõud, mis tõmbab sind täielikult tagasi, tuues teid samal ajal maa peale.

Laske kivil anda endale jõudu, motiveerida ja inspireerida igas olukorras, kuhu satute. Olgu olukord hea või halb, las see kivi annab vajaliku jõu ja tarkuse maandada.

Laavakive peetakse uuestisünni kiviks, mis aitab neid kandvatel inimestel tarbetuid emotsioone ja ebatervislikke kiindumusi vallandada. Kui Sulle jääb silma laavakivi, siis anna talle võimalus. See tähendab, et on aeg lubada oma elus mingeid muutusi.

See on aeg, kus märgatakse vibratsiooni muutust. Laavakivid sütitavad leegi sees, et saaksid oma hirmud läbi põleda ja oma tõelist rada minna. See kivi kiirgab kaitset ja edu, võimaldades teil end kehas kodus tunda ja luua selle käigus endale rohkem võimalusi.

Nii noored, kui ka eakad saavad laavakivi ravivatest omadustest kasu ärevuse või hirmude leevendamiseks, mis võivad tekkida iga päev. See kivi toob kaasa ka tugeva sisemise rahutunde.

 

Ankh on ristitaoline sümbol, mille ülaosas on silmus. Esmapilgul võib seda ekslikult pidada kristlikuks ristiks, kuid lähemal vaatlusel selgub, et see on hoopis midagi muud. Ankhi ilu ei seisne mitte ainult välimuses, vaid ka tähenduses – elus.

Ankhi sümboli esimesed hieroglüüfkujutised pärinevad aastast 3000 eKr (rohkem kui 5000 aastat tagasi). Kuid teadlased usuvad, et sümbol on tõenäoliselt isegi vanem kui see, selle päritolu on antiikajast. Ankhi võib leida kõikjal Vana -Egiptuse arhitektuuris ja kunstiteostes, mis näitab, et see oli äärmiselt oluline sümbol, millel oli tähendus.

Sümbolit kujutatakse sageli Egiptuse jumaluste ja autoritasude kujutistes. Ankhi kõige tavalisem kujutis on Egiptuse jumala kingitus kuningale või kuningannale, tavaliselt hoitakse Ankhi valitseja suus. See kujutas ilmselt jumalaid, kes andsid Egiptuse valitsejatele igavese elu, muutes nad elavaks jumalikkuse kehastuseks. Ankhi sümbolit võib näha paljude Egiptuse valitsejate sarkofaagidel.

Ankhi kasutati ka mitmesugustes positiivsetes väljendites ja tervitustes, näiteks:

Olge terve/elus
Soovin teile pikka elu/tervist
Elus ja terve

19cm

%

Laavakivi ja eluristiga väekas käeehe

7,50

Laos