Kristalli, ametüsti ja türkiisiga toetav ja kaitsev elupuu medaljon

Laost otsas

14,00

Laost otsas

Tootekood: kriiisss Kategooria:

Kirjeldus

Kahest erinevast kristallist joonistub elupuu mäekristalli ümber.

Valget kristalli tavaliselt kasutatakse neid õnne meelitamiseks ja kaitseks pärast pimedat.

Valged kristallid võimendavad teiste kivide ja kristallide vibratsiooni. Arvatakse, et kuna valgetel kristallidel on kõik värvid, võivad nad asendada teisi kive mis tahes värviga.

Need kristallid sümboliseerivad ka süütust ja puhtust. Nad kannavad head ja kerget energiat ning toimivad valgusena pimeduses.

Kui peate puhastama, saavad valged kristallid teie ümbrust puhastada ja sellega seotud negatiivid eemaldada.

Selgus, puhtus ja ülestõusmine kajastuvad valgete vääriskivide jäises heleduses või soojas. Kahvatu ja ilus, need rahustavad kivid tunduvad veelgi tihedamalt seotud vaimse maailmaga. Pilvede värv, inglitiibade lehvimine, värske lume langemine või kevadine õis – valged vääriskivid on igas mõttes ime. Neid kive, mida sageli tähistatakse kui tervendajaid, on suurepärased unistuste ja visioonide võimendajad, mis ühendavad meid oma vaimujuhtidega ja julgustavad meid olema avatud ja vastuvõtlikud. Valged kalliskivid on seotud naiseliku energiaga, kosmiliste tähtede keerisega ja ideega puhastada oma keha, vaimu ja hinge. Need aitavad meil kristalliseerida oma eesmärki ja astuda samme tükkhaaval muutmiseks, et saaksime astuda oma kõrgeimasse enesetundesse.

Türkiis on võib olla vanim kivi inimese ajaloos ning kuningate, šamaanide ja sõdalaste talisman. See on kaitsekivi, tugev ja läbipaistmatu, samas puudutades rahustav, silma tervendav, justkui taevasinisest taevast raiutud ja maa peale libisenud. Selle ainulaadne sinine varjund, sageli sinakasroheline, annab sellele rahulikule toonile nime Türkiis.

Türkiis on tugevdav kivi, mis sobib kurnatuse, depressiooni või paanikahoogude korral. See suurendab füüsilist ja psüühilist immuunsust, toetades toitainete omastamist, leevendades reostust ja viirusnakkusi.

Türkiis aitab kaasa aju, silmade, kõrvade, kaela ja kurgu probleemidele, eriti kataraktile, migreenile ja peavalule ning tasakaaluprobleemidele.

Türkiis on abiks hingamissüsteemile ja aitab ravida kopsuhaigusi ja allergiaid.

Türkiis on kõige tõhusam ravitseja, pakkudes vaimule lohutust ja keha heaolu. See toob kasu üldisele meeleolule ja emotsioonidele, tasakaalustades ja tekitades rahulikkuse ja rahu. Türkiisi hoidmine või kandmine aitab taastada elujõudu ja tõstab lõtvunud meeleolu. See leevendab stressi ja toob fookuse tagasi südamesse. See on empaatiline ja tasakaalukas, aidates ära tunda õnne ja ebaõnne põhjused ning neid valitseda.

Puhastuskivina hajutab türkiis negatiivse energia ja puhastab elektromagnetilise sudu keskkonnast. See soodustab eneseteostust ja aitab loomingulisel probleemide lahendamisel, rahustades seeläbi avalikus kõnepruugis närve. See aitab stabiliseerida meeleolumuutusi ja lahustab märterliku enesesabotaaži.

Ametüst on võimas kivi nii vaimse kui füüsilise keha kaitsmiseks ja puhastamiseks. See puhastab nii keha energiavälja kui ka ruumi, kuhu see on paigutatud.

Ta on suurepärasene ravikivi, kuna see eemaldab keskkonnas negatiivsed mõjud ja seosed, mis takistavad inimese vaimset, füüsilist ja emotsionaalset paranemist.

Kandmisel või hoidmisel moodustab ametüst uskumatu kaitsekilbi, ümbritsedes seda violetse kaitsva valgusega, mis suudab eemale hoida psüühilised rünnakud ja negatiivsed energiad enne energeetilisele kehale kinnitumist. See võimaldab säilitada selget energeetilist keha ja omakorda kaitsta ka füüsiliste rünnakute eest.

Elupuu esindab tavaliselt universumis kõige seotust. See sümboliseerib ühtekuuluvust ja on meeldetuletus, et te pole kunagi üksi ega isoleeritud, vaid pigem olete maailmaga seotud. Elupuu juured kaevuvad sügavale ja levivad maa peale, aktsepteerides seeläbi toitu Maa emalt ja selle oksad ulatuvad üles taevasse, vastu võttes päikese ja kuu energiat.

Elupuu sümbol tähistab ka sidet oma pere ja esivanematega. Elupuul on keeruline harude võrgustik, mis esindab seda, kuidas perekond kasvab ja laieneb paljude põlvkondade jooksul. See sümboliseerib ka viljakust, kuna leiab alati võimaluse kasvamiseks seemnete või uute istikute kaudu ning on lopsakas ja roheline, mis tähistab selle elujõudu.

Puu on universaalne tugevuse ja kasvu sümbol, kuna nad seisavad kogu maailmas kõrgel ja tugevana. Nad levitavad juured sügavale mulda maasse ja torkavad ennast. Puud suudavad üle elada ka kõige karmimad tormid, mistõttu on nad nii silmatorkav tugevuse sümbol.

Elupuu tähistab jõukuse kasvu, kuna puu algab väikese, peene istikuna ja kasvab pikka aega hiiglaslikuks tugevaks puuks. Puu kasvab üles ja väljapoole, tähistades seda, kuidas inimene kasvab tugevamaks ning suurendab oma teadmisi ja kogemusi kogu elu jooksul.

Elupuud on alati tekitanud rahu, mistõttu pole üllatav, et elupuu on ka rahu ja lõõgastuse sümbol. Puud on lõõgastavalt kohal, kui nad seisavad kõrgel ja paigal, samal ajal kui nende lehed tuule käes lehvivad.Iga puu on ainulaadne ja tal on oma omadused, kui te neid otsite.

Alguses näevad kõik puud välja ühesugused, kuid kasvades muutub iga puu ainulaadseks, kuid ühtegi puud pole kahte. Aja möödudes omandavad puud iseloomu ja ilu, läbides kõikvõimalikud katsumused ja väljakutsed, et püsida tugevad ja sirged. Nagu puu, oleme ka meie erinevad ja elupuu tuletab seda meelde.

 

 

Kristalli, ametüsti ja türkiisiga toetav ja kaitsev elupuu medaljon

14,00

Laost otsas