Slide AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD OSTUKORV
KONTAKT
Võluhaldjas koht, kust võid leida oma ime AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD KONTAKT
menu
close

Kodukaitse ingel mangopuust ja alumiiniumiga

Kirjeldus

100% käsitöö. Iga ingel on natukene erinev. Käsitööna ei saa luua 100% samasuguseid tooteid. 🙂

Mango on sümbol armastuse, rikkuse, viljakuse ja isegi surematuse. Sümboolsest vaatenurgast on mango seotud viljakuse, raha ja elus teadmiste hankimisega.

Mangot peetakse puuviljakuningaks. Mango on heaolu ja õnne sümbol. See on põhjus, miks mangot kasutatakse ühel või teisel kujul kõigis hinduismi ja ka teiste religioonide rituaalides. Tehakse rituaale nii vilja, lehtede ja muude taime osadega. Ta on kui pühapuu, millel on meeletud kaitseomadused. Mangost tooteid pannakse kodudesse kaitsmaks peret kaotuse, valu, vaesuse ja halva eest.

 Alumiinium aitab identiteedi kaotamisel aidata end taas leida ja kes me tegelikult oleme, samuti meie elu eesmärk. See soodustab reaalsustunnet ja erksust igal ajahetkel. See aitab meil näha igapäevaelu illusioone ja aitab nendega toime tulla. Alumiiniumil on närvilisusele, hirmudele ja süütundele väga rahustav mõju. See julgustab teid rääkima oma tõde ja vabastab vanad vananenud käitumismallid, mis teid enam ei teenita. Lisaks on alumiinium metall, mis kogub endasse halba energiat, mida võõrad toovad Sinu energiaga koju kaasa.

Ma laen selle enda poolt ära, et Su kodu oleks kaitstud!

Inglit tuleb puhastada kord kuus. Kas külma vee all või päikese käes.

Valikus on 15cm väikese ingliga puidust ingel ning 12 ja 16cm südamega puidust ingel.

Lisainfo

suurus

12cm, 15cm, 16cm

13,00

Puhasta