Kaitsvad palvehelmed

8,72

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Palvehelmed on olnud aastaid kasutusel kaitse eesmärgil. Sa võid neid kanda kaelas, käekotis, enda lähedal, autos või kus iganes tunned, et Sul on seda vaja. Ta kaitseb sind ohtude eest ja jälgib ka, et keegi sulle halba ei taha. 

Miks mõni riputab auto peegli või käigukangi ümber helmed?

Paljudel autoomanikel on erilised eelistused. Näiteks panevad paljud autoomanikud rooli külge maagilise talismani, mille tähendus on tema jaoks kurja peletamine ja õnnetuste kõrvaldamine. Rääkides sarnastest kaunistustest, siis paljudele autoomanikele meeldib ka riputada palvehelmeid erinevate auto detailide külge.

Paljud autoomanikud usuvad, et palvehelmed toovad iseendale õnne ja väldivad võimalikke katastroofe. Palvehelmestel on tugev kaitsevõime. Kui sa otsustad panna endale autosse helmed, siis palu neilt kaitset. Võta helmed kätte ja sosista neile. Puhasta helmeid siis, kui tunned, et midagi on valesti. Lase neil olla päikese käes või kasta külma vette.

Kuidas kasutada palvehelmeid meditatsiooniks?

Valige koht ja istuge mugavalt sirge seljaga ja silmad kinni. Hingamise keskpunkti saamiseks paar sügavat hingetõmmet ja tunneta oma hingamist.
Hoidke oma helmeid paremas käes, mis on keskmise ja nimetissõrme vahel. Alustades alumisest helmest, lugege pöidlaga igat helmest, tõmmates seda lugemisel enda poole. Tehke seda nii kaua, kuni jõuate taas alumise helmeni.
Kui soovite meditatsiooni jätkata, muutke lihtsalt suunda ja alustage uuesti.
Kui kasutate oma helmeid mediteerimiseks edasi, proovige lisada oma igale helmele sügav sisse- ja väljahingamine.

Miks peaksite mediteerimisel kasutama palvehelmeid?

Lisaks sellele, et helmeste kasutamine meditatsiooni ajal on ilus, aitab teil oma meelt ja hinge puhastada. Helmeste sõrmede vahel veeretamine on füüsiline meeldetuletus kohe alguses seatud soovidest.

Mõelge oma palvelmestest kui tööriistast, mis aitab teid sügavamale meditatsioonipraktikale suunata. Kui te oma helmestega aktiivselt ei mediteeri, kandke neid kavatsuste meeldetuletuseks kaelas või randmel.

Ma annan enda poolt laengu, et Sul oleks tugev kaitse.

Pikkus 37cm.

Lisainfo

Värv

kameelion, Lilla, must, valge

%
%
%
%

Kaitsvad palvehelmed

Lisa korvi
Puhasta