Käevõru - Tiigrisilm, sodaliit, mäekristall "Perspektiiv ja ülevaade"

Kirjeldus

Tiigrisilm- See suurendab tohutult tahtejõudu ja loovat energiat, andes soovile luua ja jõudu nende soovide kandmiseks füüsilisse sfääri. Aitab üle saada väsimusest ja heidutusest, et tahte juhiseid saaks täielikult täita. Tiigrisilm on ka vaimse selguse ja tasakaalu kivi, mis teravdab intellekti, et saaks tegutseda tõhusalt ja praktiliselt. See suurendab inimese loogikat, aitab tasakaalustada mõistmist ja avab mõtte lahendustele ning võimalustele.

Sodaliit – Kivi sügav, rikkalik sinine värv annab sellele ka rahustava energia. See spetsiifiline energiakombinatsioon muudab sodaliidi kristalli ideaalseks ravivahendiks kõigile, kes soovivad suurendada oma vaimset kasvu, tugevdada eneseväljendust või kasutada oma intuitsiooni. Sodaliidi kristalli rahustav energia annab teile ka võimaluse olla sina ise, isegi kui see on ebamugav. Nagu paljudel teistel sinistel kividel, on ka sodaliidil stressi leevendav toime, mis juhatab teid rahuliku meeleseisundi poole, kui tunnete end närvilisena, mures või pinges. See rahustav kristallenergia suudab kustutada kõik soovimatud tunded, mis takistavad teil ennast ausalt ja tõetruult väljendada ning olla autentne selle suhtes, kes te tegelikult olete – mitte ainult teiste, vaid ka iseendaga.

Mäekristall– üldiselt tuntud kui universaalne tervendav kristall võimendab nii energiat, kui ka mõtteid; universaalse armastuse kanal, mis toob hea tervise ja tasakaalu. Kasutatakse tervendamiseks, mediteerimiseks, ennustamiseks ja kaitseks.

Kinnitus niklivabast metallist

Pikkus: u. 18cm + 4cm pikenduskett

9,00

Laos

error: Sisu on kaitstud!
2
    2
    Ostukorv