Käevõru - magneesiit, aventuriin, sammalahhaat "Lõõgastus ja rahulikkus"

Kirjeldus

Magnesiit –magnesiit on tuntud oma rahustavate omaduste poolest , aidates parandada loomingulist visualiseerimist ja kujutlusvõimet. Samuti usutakse, et see toob meditatsiooni ajal sügava rahu ja vaikse lõõgastuse, stimuleerib südames kirge ning aitab tugevdada luid ja hambaid.

Aventuriin – jõukuse kivi. See tugevdab juhtimisomadusi ja otsustavust. Edendab kaastunnet ja empaatiat. Ergutab visadust. Aventuriin leevendab kogelejaid ja raskeid neuroose. See stabiliseerib inimese meeleseisundit, stimuleerib taju ja suurendab loovust. Aitab näha alternatiive ja võimalusi. Rahustab viha ja ärritust. Edendab heaolu tundeid. Aventuriin tasakaalustab meeste ja naiste energiat. See soodustab südame taastumist. Kaitseb keskkonna saastumise eest.

Sammalahhaat- uue alguse kivi. Värskendab hinge ja võimaldab teil näha ilu kõiges, mida näete. Sammal -ahhaat vähendab tundlikkust ilmastiku ja keskkonna saasteainete suhtes. See meelitab ligi rikkust ja parandab enesehinnangut. Arendab jõudu ja võimet teistega läbi saada. Inspireerib pärast stagnatsiooni uusi ideaale. Sammal-ahhaat soodustab eneseväljendust ja suhtlemist. Tasakaalustab emotsioone, vabastades hirmu ja stressi. Julgustab lootust ja usaldust. See kõrvaldab aju tasakaalustamatusest põhjustatud depressiooni.

kinnitus niklivabast metallist

Pikkus: u. 18cm + 4cm pikenduskett

18,00

Laos

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi