Käevõru - Mäekristall, lasuriit, rutiilkvarts "Tarkus ja inspiratsioon"

Kirjeldus

Mäekristall– üldiselt tuntud kui universaalne tervendav kristall võimendab nii energiat, kui ka mõtteid; universaalse armastuse kanal, mis toob hea tervise ja tasakaalu. Kasutatakse tervendamiseks, mediteerimiseks, ennustamiseks ja kaitseks.

Lasuriit – palju omadusi, mis võivad teie elu paremaks muuta, eriti vaimse kasvu valdkonnas. See kannab endas universaalse tarkuse energiat, mis aitab teil leida oma vaimse tee ja astuda oma võimesse. See kivi leevendab kiiresti stressi ja toob sügava rahu tunde selle tohutu rahulikkuse tõttu. Kui tunnete, et iga päev peate saavutama palju asju, võib see kivi olla tõeline õnnistus. Edendab mõtlemise selgust ning julgustab tootlikke korraldus- ja prioriteetide koostamise oskusi.

Rutiilkvarts – hinge valgustaja, edendades vaimset kasvu. See puhastab ja annab aurale energiat. Eemaldab negatiivse energia ja haigused, lastes minevikust lahti. Kaitseb teiste halbade mõtete eest. See aitab jõuda probleemide juurteni ning hõlbustab üleminekuid ja suunamuutust. Rahustab tumedaid meeleolusid ja toimib antidepressandina.Leevendab hirme, foobiaid ja ärevust. Edendab andestust kõigil tasanditel. Aitab kurnatust ja energiapuudust.

 

Käevõru kinnitus niklivabast metallist

Pikkus: u. 18cm + 4cm pikenduskett

18,00

Laos

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi