Ingliga ehtekarp

Kirjeldus

Inglid on põimitud inimese kultuuri sisse. Religioonist või veendumuste süsteemist sõltumata on inglite lood osa meie pärandist.

Inglimärk on vorm, mida me saame oma jumalikelt eestkostjatelt. Inglite olemuse kohta on erinevaid arvamusi, kuid praktiliselt kõik arvamused nõustuvad, et need on puhta armastuse olendid, kes annavad meile sõnumeid, mis aitavad meil leida oma tõelise tee elus.

Need ei mõjuta otseselt meie elu ega põhjusta asjade juhtumist, kuid nad saavad pakkuda abi ja ülevaadet, kui üritate ületada mõnda olulist takistust või teha rasket otsust. Veelgi enam arvatakse, et nad teavad meie südamesoove ja kõiki meie kõige privaatsemaid mõtteid, mis tähendab, et nad saavad pakkuda sellist tüüpi juhendamist, mida isegi meile kõige lähedasemad ei pruugi pakkuda.

Inglitelt saate abi paluda, keskendudes lihtsalt küsimusele, kas korduvalt seda valjult öeldes või üles kirjutades. Vastus tuleb märkidena, mis annavad teile peeneid vihjeid, kuidas edasi minna. Muudel juhtudel teevad inglid, kes teid valvavad, järsku oma kohalolekust teada ilma teie käest küsimata, kuna nad mõistavad, et vajate täiendavat tuge või olete jõudmas oma eluloo kesksele hetkele.

 

Vaik – Iidsed kultuurid, eriti hiinlased, kandsid vaiku pikki vahemaid läbides. Öeldi, et see hoiab endas kaitsvaid energiaid, mis kaitsevad neid teel haiguste ja hävitamise eest. Öeldi ka, et see kaitseb kollatõve eest!

Vaigu füüsiliste eeliste hulka kuulub võime leevendada peavalusid ja tasakaalustada hormoone. Hormoonide tasakaalustamine peaks tasakaalustama emotsioone ja suurendama ka meeleolu!

Vaimselt on vaigul võime hirmutavad mõtted kõrvaldada. See suurendab teie enesekindlust, nii et saate paremini toime tulla suurte projektide või ärevate mõtetega. Sellel on ka jõud meelest murest puhastada ja aidata keskenduda antud ülesandele

Öeldakse ka, et merevaigul on võime meelitada õnne ja positiivset energiat ning tõrjuda negatiivset energiat. Väidetavalt kiirendab see ka tarkuse ja kannatlikkuse arengut, mis on kaks väga soovitud omadust tohutu osa Maa elanikkonnast.

 

Materjal: vaik

Kõrgus 9 cm Laius 6 cm Sügavus 5,5 cm

Lisainfo

Kuju

parem, vasak

4,00

Puhasta
error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi