Ingliga poolvääriskividest kõrvarõngad

Kirjeldus

PS! Need pole samad, mida kingitusteks on saadud. Need on poolvääriskividest ja ei ole samade eesmärkidega. 🙂

Inglimärk on vorm, mida me saame oma jumalikelt eestkostjatelt. Inglite olemuse kohta on erinevaid arvamusi, kuid praktiliselt kõik arvamused nõustuvad, et need on puhta armastuse olendid, kes annavad meile sõnumeid, mis aitavad meil leida oma tõelise tee elus.

Need ei mõjuta otseselt meie elu ega põhjusta asjade juhtumist, kuid nad saavad pakkuda abi ja ülevaadet, kui üritate ületada mõnda olulist takistust või teha rasket otsust. Veelgi enam arvatakse, et nad teavad meie südamesoove ja kõiki meie kõige privaatsemaid mõtteid, mis tähendab, et nad saavad pakkuda sellist tüüpi juhendamist, mida isegi meile kõige lähedasemad ei pruugi pakkuda.

Inglitelt saate abi paluda, keskendudes lihtsalt küsimusele, kas korduvalt seda valjult öeldes või üles kirjutades. Vastus tuleb märkidena, mis annavad teile peeneid vihjeid, kuidas edasi minna. Muudel juhtudel teevad inglid, kes teid valvavad, järsku oma kohalolekust teada ilma teie käest küsimata, kuna nad mõistavad, et vajate täiendavat tuge või olete jõudmas oma eluloo kesksele hetkele.

Roosa kvarts on puhta armastuse kivi. See aitab äratada südant selle puhtaima armastava potentsiaalini, võimaldades leida armastust enda ja teiste vastu.

See südame ärkamine pakub ka sügavat isiklikku eneseteostust ja rahulolu. See aitab kaasa vaimsele häälestumisele Maa, Universumi ja Jumaliku suhtes, mis võimaldab inimesel oma südant sügavalt teiste südametega siduda.

Roosa kvarts kannab endas naiselikku energiat, mis ergutab kaastunnet, rahu, hellust ja tervenemist. Selle kivi võnked puhastavad emotsioone ja kogu auruvälja, tervendades sellega ka haavatud südant.

See soodustab pinge ja stressi vabanemist, viha ja pahameele lahustumist ning hirmu ja kahtluste hajutamist, pakkudes lootuse ja usu taassündi. Samuti aitab see paraneda füüsiliste südamehaiguste ja traumade korral.

Türkiis on võib olla vanim kivi inimese ajaloos ning kuningate, šamaanide ja sõdalaste talisman. See on kaitsekivi, tugev ja läbipaistmatu, samas puudutades rahustav, silma tervendav, justkui taevasinisest taevast raiutud ja maa peale libisenud. Selle ainulaadne sinine varjund, sageli sinakasroheline, annab sellele rahulikule toonile nime Türkiis.

Türkiis on tugevdav kivi, mis sobib kurnatuse, depressiooni või paanikahoogude korral. See suurendab füüsilist ja psüühilist immuunsust, toetades toitainete omastamist, leevendades reostust ja viirusnakkusi.

Türkiis aitab kaasa aju, silmade, kõrvade, kaela ja kurgu probleemidele, eriti kataraktile, migreenile ja peavalule ning tasakaaluprobleemidele.

Türkiis on abiks hingamissüsteemile ja aitab ravida kopsuhaigusi ja allergiaid.

Türkiis on kõige tõhusam ravitseja, pakkudes vaimule lohutust ja keha heaolu. See toob kasu üldisele meeleolule ja emotsioonidele, tasakaalustades ja tekitades rahulikkuse ja rahu. Türkiisi hoidmine või kandmine aitab taastada elujõudu ja tõstab lõtvunud meeleolu. See leevendab stressi ja toob fookuse tagasi südamesse. See on empaatiline ja tasakaalukas, aidates ära tunda õnne ja ebaõnne põhjused ning neid valitseda.

Puhastuskivina hajutab türkiis negatiivse energia ja puhastab elektromagnetilise sudu keskkonnast. See soodustab eneseteostust ja aitab loomingulisel probleemide lahendamisel, rahustades seeläbi avalikus kõnepruugis närve. See aitab stabiliseerida meeleolumuutusi ja lahustab märterliku enesesabotaaži.

Hauliit on ülimalt rahustav kivi ja paljud inimesed kasutavad seda igasuguse stressi leevendamiseks. Hauliit on unetuse abivahend, eriti kui põhjuseks on üliaktiivne meel.

Sõnastab ambitsioonid ja abivahendid nende saavutamiseks. Hauliit tugevdab mälu ja äratab soovi teadmiste järele. See õpetab kannatlikkust ja aitab kõrvaldada raevu, valu ja stressi. Rahustab suhtlemist, hõlbustab teadlikkust ja ergutab emotsionaalset väljendust.

Neelake oma viha – või teise viha, mis on suunatud teie poole. See aitab ületada kriitilist või isekat käitumist.

Üldpikkus on 75mm

Ingli pikkus on 25mm

Metall: tsingi sulam, niklivaba

Tehtud käsitööna. Ükski kivi ei ole samasugune 100%.

Lisainfo

Värv

hauliit, roosa kvarts, Türkiis

13,00

Puhasta
error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi