Ingli südamekujuline pisikene ehtekarp

6,00

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Sa eksisid kõrbes matkates, palud mõtetes abi ja lasid salapärasel võõral inimesel appi tulla. Teid rööviti ja ähvardati relvaga, kuid kuidagi – põhjustel, mida te ei saa seletada – pääsesite vigastusteta. Lähenesite sõidu ajal ristmikule ja tekkis ootamatult soov peatuda, kuigi teie ees oli valgus roheline. Mõni sekund hiljem nägite, kuidas teine auto tuli nähtavale ja sõitis läbi ristmiku, kui põles punane tuli. Kui te poleks peatunud, oleks auto teie omaga kokku põrganud.

Tundub tuttav? Selliseid stsenaariume saavad tavaliselt inimesed, kes usuvad, et nende kaitseinglid kaitsevad neid. Kaitseinglid võivad kaitsta teid kahju eest – kas päästes teid ohu eest või takistades teid ohtlikku olukorda sattumast.

Inglid on põimitud inimese kultuuri sisse. Religioonist või veendumuste süsteemist sõltumata on inglite lood osa meie pärandist.

Inglimärk on vorm, mida me saame oma jumalikelt eestkostjatelt. Inglite olemuse kohta on erinevaid arvamusi, kuid praktiliselt kõik arvamused nõustuvad, et need on puhta armastuse olendid, kes annavad meile sõnumeid, mis aitavad meil leida oma tõelise tee elus.

Need ei mõjuta otseselt meie elu ega põhjusta asjade juhtumist, kuid nad saavad pakkuda abi ja ülevaadet, kui üritate ületada mõnda olulist takistust või teha rasket otsust. Veelgi enam arvatakse, et nad teavad meie südamesoove ja kõiki meie kõige privaatsemaid mõtteid, mis tähendab, et nad saavad pakkuda sellist tüüpi juhendamist, mida isegi meile kõige lähedasemad ei pruugi pakkuda.

Inglitelt saate abi paluda, keskendudes lihtsalt küsimusele, kas korduvalt seda valjult öeldes või üles kirjutades. Vastus tuleb märkidena, mis annavad teile peeneid vihjeid, kuidas edasi minna. Muudel juhtudel teevad inglid, kes teid valvavad, järsku oma kohalolekust teada ilma teie käest küsimata, kuna nad mõistavad, et vajate täiendavat tuge või olete jõudmas oma eluloo kesksele hetkele.

Kõrgus 5,5 cm, laius 4 cm, sügavus 4,5 cm

Lisainfo

Kuju

parem, vasak

Ingli südamekujuline pisikene ehtekarp

Lisa korvi