Haldjaga tuulekell

10,50

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Paljud inimesed ajavad haldjad segamini inglitega. Kuigi nii haldjatel, kui inglitel on sarnased füüsilised omadused, on nende rollid ja funktsioonid erinevad.

Inglid elavad taevas ja täidavad oma ülesandeid jumalateenijatena. Nad on tähtsamad ja neil on suurem vastutus ja kohustused. Seevastu haldjad elavad maa peal ja valvavad loodust ehk kaitsevad elusolendeid kahju eest.

Inglid on palju suuremad ja graatsilised kui haldjad, tavaliselt kujutatakse neid suurte tiibade ja valguse auraga. Võrdluseks on haldjad väiksemad ja energilisemad.

Haldjatega on seotud palju sümboolseid tähendusi.

Naiseliku ilu sümbol: alates viktoriaanlikust ajastust hakkasid haldjad sümboliseerima ideaalset naiselikku ilu. Noortelt tüdrukutelt ja naistelt nõuti sageli, et nad oleksid nii välimuselt kui ka käitumiselt “haldjalikud”. Naised, kes olid hästi riides, viisakate kommetega ja heasüdamlikud, olid väidetavalt haldja sarnased.
Loodusesse juurdumise sümbol: haldjad sümboliseerivad sügavat sidet elusolendite ja looduse vahel. Nad toimivad vahendajatena taimede, loomade ja erinevate looduselementide vahel. Paljud lastekirjanikud on kirjutanud haldjatest, et rõhutada keskkonna olulisust ja seda, miks on oluline loodusega side olla.

Kõrgus 32cm

https://www.voluhaldjas.ee/wp-content/uploads/2021/02/IMG_1966.mov

Lisainfo

Kuju

kuuga, lillega, linnuga, seenega

%
%
%
%
%

Haldjaga tuulekell

Lisa korvi