Slide AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD OSTUKORV
KONTAKT
Võluhaldjas koht, kust võid leida oma ime AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD KONTAKT
menu
close

Erinevad viirukid

Kirjeldus

Jasmiin- Jasmiini peetakse kogu maailmas ka kiindumuse, igavese armastuse ja sensuaalsuse sümboliks. Jasmiini kasutatakse ka alternatiivmeditsiini vormis Reikis armastuse ja teadmiste jagamise viisina.

Jasmiini maagilised omadused ajavad meie emotsioonid kõrgustesse. See toob teadvusesse mõistmise, südame soovid ja teeb arusaadavaks ning toob inglite valdkonnad lähedale. See on üks ingellõhnadest.

Püramiid – Usutakse, et see tasakaalustab keha elektromagnetvälja ja kiirendab vaimset teadvust. Seda müstilist viirukit soovitatakse meditatsiooniks, joogaks, vaimseteks tseremooniateks ja igapäevaseks lõõgastumiseks.

Vanilje – meeliülendav. Põlenud armastuse ligimeelitamiseks, seksuaaliha suurendamiseks. Mälu. Antidepressant, kõrvaldab unetuse ja taltsutab viha.

Namaste – rikkalik, kosutav lõhn, mis loob harmoneeriva ja piduliku õhkkonna, mis sobib ideaalselt intiimseteks seltskondlikeks koosviibimisteks ja pidulikeks sündmusteks. See segu aitab edendada sõprust üksikisikute vahel.

Nag Champa – rahustav lõhn, mis aitab lõõgastuda teie närve ja vähendada stressi. Kui olete stressirohkest päevast koju jõudnud, saate valida, kas süütate Nag Champa viirukipulga või kasutate õlirõhu hajutit, et täita ruumid rahuliku aroomiga.

Lavendel –antiseptiline, antibakteriaalne ja põletikuvastane, mis muudab selle hingeliseks ja füüsiliseks puhastamiseks. Viiruk aitab tasakaalustada ka emotsioone ja puhastada pahasid mõtteid. Kui pole suurepärast päev, aitab lavendli aroom teie meeleolu parandada.

Roos – soodustab tundeid, mis on seotud armastuse, kaastunde ja pühendumusega. Roosi viiruk aitab leevendada ka ärevust ja viib teid harmoonia, rahu, õnne, enesekindluse ja armastuse rajale.

Patshuli – puhastab energiaid ja kodu. Loob häid energiad ja teeb enesetunde paremaks.

 

Pakis 15g. Indiast.

Lisainfo

Lõhnad

jasmiin, lavendel, nag champa, namaste, patshuli, püramiid, roos, vanilje

4,50

Puhasta
error: Sisu on kaitstud!