Energiarikkad aragoniidiga käeehe

15,00

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Aragoniit on stabiliseeriv kivi, mis koondab ja eemaldab ebameeldivaid energiaid, olles kasulik stressi ajal. See aitab valmistuda meditatsiooniks ja stabiliseerib vaimset arengut. See annab ülevaate probleemide ja olukordade põhjustest. Aragoniit aitab keskenduda ning toob meeltesse sallivuse ja paindlikkuse. See õpetab aktsepteerimist ja kannatlikkust, eriti kasulik neile, kes tunnevad, et neil on liiga palju vastutust. Aragoniit pakub jõudu ja tuge, aidates võidelda viha ja emotsionaalse stressiga.

Aragoniit on häälestatud Maa jumalannale, julgustades seda säilitama ja ringlusse võtma. See on usaldusväärne maaparandaja ja maanduskivi.

Aragoniit toob soojust jäsemetele. See võitleb A- ja D-vitamiini puuduste vastu. Aragoniit võitleb vaevustega ja võib peatada öised tõmblused ja lihasspasmid. See aitab ka üldiste valude korral.

Aragoniit soodustab keskendumist ja võib õpilastele abiks olla.

Aragoniit rahustab, tsentreerib, stabiliseerib ja suurendab võimet jääda kannatlikuks ka kõige keerulisemates oludes. See suurendab ja julgustab tundlikkust ja suuremeelsust. Aragoniit võib olla abiks neile, kellel puudub distsipliin ja enesekontroll, ning aitab ületada oma isikliku kasvu stagnatsiooni.

 


Lisainfo

Omadus

Buddhaga, kuldne, tiigriga

Energiarikkad aragoniidiga käeehe

Lisa korvi
Puhasta