Energiarikkad aragoniidiga erinevad käeehted

Kirjeldus

Aragoniit on stabiliseeriv kivi, mis koondab ja eemaldab ebameeldivaid energiaid, olles kasulik stressi ajal. See aitab valmistuda meditatsiooniks ja stabiliseerib vaimset arengut. See annab ülevaate probleemide ja olukordade põhjustest. Aragoniit aitab keskenduda ning toob meeltesse sallivuse ja paindlikkuse. See õpetab aktsepteerimist ja kannatlikkust, eriti kasulik neile, kes tunnevad, et neil on liiga palju vastutust. Aragoniit pakub jõudu ja tuge, aidates võidelda viha ja emotsionaalse stressiga.

Aragoniit on häälestatud Maa jumalannale, julgustades seda säilitama ja ringlusse võtma. See on usaldusväärne maaparandaja ja maanduskivi.

Aragoniit toob soojust jäsemetele. See võitleb A- ja D-vitamiini puuduste vastu. Aragoniit võitleb vaevustega ja võib peatada öised tõmblused ja lihasspasmid. See aitab ka üldiste valude korral.

Aragoniit soodustab keskendumist ja võib õpilastele abiks olla.

Aragoniit rahustab, tsentreerib, stabiliseerib ja suurendab võimet jääda kannatlikuks ka kõige keerulisemates oludes. See suurendab ja julgustab tundlikkust ja suuremeelsust. Aragoniit võib olla abiks neile, kellel puudub distsipliin ja enesekontroll, ning aitab ületada oma isikliku kasvu stagnatsiooni.

Hiinas kehastavad tiigrid uhkust, vaprust, raevukust, kaitset ja kokkuhoidu. Inimestel on oma kodus või rõivastel tiigritest pilte vara või isiku kaitsmiseks. Tiigrid esindavad ka arvukust, mis on nähtav rikkust valitsevas jumaluses: Tsai Shen Yeh, kelle kujutamisel kujutatakse Jumalat sageli Tiigri kõrval. Samad tiigrid valitsevad viit Hiina elementi – maad, tuld, vett ja metalli – koos päikese ja aastaaegadega.

Tiigri sümboolne tähendus võti
Enesekindlus
Uudishimu
Väärikus
Tarkus
Võimsus
Seksuaalsus
Meeleolu
Tugevus

Buddha tähendab sõna otseses mõttes valgustatut, teadjat. Ta aitab Teil leida õige tee.

Budismis on elu peamine eesmärk kannatuste lõpetamine. Buddha õpetas, et inimesed kannatavad, sest me püüame pidevalt asju, mis ei paku püsivat õnne. Püüame meeleheitlikult kinni hoida asjadest – sõpradest, tervisest, materiaalsetest asjadest – mis ei kesta ja see põhjustab kurbust.

Buddha ei eitanud, et elus on asju, mis rõõmu pakuvad, kuid tõi välja, et ükski neist ei kesta ja meie seotus nendega ainult põhjustab rohkem kannatusi. Tema õpetused keskendusid täielikult sellele probleemile ja selle lahendusele.

Budism õpetab, kui tähtis on ära tunda kõigi asjade püsimatus ja vabaneda nende seotusest. See vähendab kannatusi ja lõpetab lõpuks taassünni tsükli. Need õpetused väljenduvad kõige kokkuvõtlikumalt neljas õilsas tões ja kaheksaosalises õilsas tees, mis koos moodustavad kõigi budismi harude uskumuse aluse.  

Lisainfo

Omadus

Buddhaga, kuldne, tiigriga

15,00

Puhasta
error: Sisu on kaitstud!
2
  2
  Ostukorv
  Pärlikestega punane käeehe
  1 X 11,50 = 11,50
  Verekivi käeehe
  1 X 15,00 = 15,00