Elupuu unenäopüüdja erinevate pärlitega Balilt

Kirjeldus

Elupuu esindab tavaliselt universumis kõige seotust. See sümboliseerib ühtekuuluvust ja on meeldetuletus, et te pole kunagi üksi ega isoleeritud, vaid pigem olete maailmaga seotud. Elupuu juured kaevuvad sügavale ja levivad maa peale, aktsepteerides seeläbi toitu Maa emalt ja selle oksad ulatuvad üles taevasse, vastu võttes päikese ja kuu energiat.

Elupuu sümbol tähistab ka sidet oma pere ja esivanematega. Elupuul on keeruline harude võrgustik, mis esindab seda, kuidas perekond kasvab ja laieneb paljude põlvkondade jooksul. See sümboliseerib ka viljakust, kuna leiab alati võimaluse kasvamiseks seemnete või uute istikute kaudu ning on lopsakas ja roheline, mis tähistab selle elujõudu.

Puu on universaalne tugevuse ja kasvu sümbol, kuna nad seisavad kogu maailmas kõrgel ja tugevana. Nad levitavad juured sügavale mulda maasse ja torkavad ennast. Puud suudavad üle elada ka kõige karmimad tormid, mistõttu on nad nii silmatorkav tugevuse sümbol.

Elupuu tähistab jõukuse kasvu, kuna puu algab väikese, peene istikuna ja kasvab pikka aega hiiglaslikuks tugevaks puuks. Puu kasvab üles ja väljapoole, tähistades seda, kuidas inimene kasvab tugevamaks ning suurendab oma teadmisi ja kogemusi kogu elu jooksul.

Elupuud on alati tekitanud rahu, mistõttu pole üllatav, et elupuu on ka rahu ja lõõgastuse sümbol. Puud on lõõgastavalt kohal, kui nad seisavad kõrgel ja paigal, samal ajal kui nende lehed tuule käes lehvivad.Iga puu on ainulaadne ja tal on oma omadused, kui te neid otsite.

Alguses näevad kõik puud välja ühesugused, kuid kasvades muutub iga puu ainulaadseks, kuid ühtegi puud pole kahte. Aja möödudes omandavad puud iseloomu ja ilu, läbides kõikvõimalikud katsumused ja väljakutsed, et püsida tugevad ja sirged. Nagu puu, oleme ka meie erinevad ja elupuu tuletab seda meelde.

Indiaanlased usuvad, et öö toob häid ja halbu unenägusid. Unenäopüüdja püüab Teie unenägusi voodi lähedale riputatuna. Head unenäod teavad, kuidas unenäopüüdjast läbi minna, halvad unenäod, teadmata teed, jäävad unenäopüüdjas sassi ja hukkuvad koos esimese koiduvalgusega.

Balil on kohalikud inimesed vaimumaailmaga väga ühenduses ning unenäopüüdja omaks võtnud ja selle väge uuendanud.

See unenäopüüdja on valmistatud armastuse ja õnnistustega.

Kui unenäod hakkavad jubedaks muutuma, siis tuleb unenäopüüdjat puhastada.

Annan enda poolt ka kõik, et saadaksid ainult magusad uned ehk tuleb laetuna Sinuni. Laetud on hea une, rahulike närvide ja tervise peale.Mina soovitan panna päikese kätte, aga mõni puhastab ka salveiga. Kõik sõltub, et kas talud lõhna või usud päikese tugevasse jõusse.

Suurus: läbimõõt 22cm, pikkus 60cm 

12,60

Laost otsas

error: Sisu on kaitstud!
2
    2
    Ostukorv