Slide AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD OSTUKORV
KONTAKT
Võluhaldjas koht, kust võid leida oma ime AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD KONTAKT
menu
close

Elupuu ehted - pressitud päris lilledega

Kirjeldus

Elupuu esindab tavaliselt universumis kõige seotust. See sümboliseerib ühtekuuluvust ja on meeldetuletus, et te pole kunagi üksi ega isoleeritud, vaid pigem olete maailmaga seotud. Elupuu juured kaevuvad sügavale ja levivad maa peale, aktsepteerides seeläbi toitu Maa emalt ja selle oksad ulatuvad üles taevasse, vastu võttes päikese ja kuu energiat.

Elupuu sümbol tähistab ka sidet oma pere ja esivanematega. Elupuul on keeruline harude võrgustik, mis esindab seda, kuidas perekond kasvab ja laieneb paljude põlvkondade jooksul. See sümboliseerib ka viljakust, kuna leiab alati võimaluse kasvamiseks seemnete või uute istikute kaudu ning on lopsakas ja roheline, mis tähistab selle elujõudu.

Puu on universaalne tugevuse ja kasvu sümbol, kuna nad seisavad kogu maailmas kõrgel ja tugevana. Nad levitavad juured sügavale mulda maasse ja torkavad ennast. Puud suudavad üle elada ka kõige karmimad tormid, mistõttu on nad nii silmatorkav tugevuse sümbol.

Elupuu tähistab jõukuse kasvu, kuna puu algab väikese, peene istikuna ja kasvab pikka aega hiiglaslikuks tugevaks puuks. Puu kasvab üles ja väljapoole, tähistades seda, kuidas inimene kasvab tugevamaks ning suurendab oma teadmisi ja kogemusi kogu elu jooksul.

Elupuud on alati tekitanud rahu, mistõttu pole üllatav, et elupuu on ka rahu ja lõõgastuse sümbol. Puud on lõõgastavalt kohal, kui nad seisavad kõrgel ja paigal, samal ajal kui nende lehed tuule käes lehvivad.Iga puu on ainulaadne ja tal on oma omadused, kui te neid otsite.

Alguses näevad kõik puud välja ühesugused, kuid kasvades muutub iga puu ainulaadseks, kuid ühtegi puud pole kahte. Aja möödudes omandavad puud iseloomu ja ilu, läbides kõikvõimalikud katsumused ja väljakutsed, et püsida tugevad ja sirged. Nagu puu, oleme ka meie erinevad ja elupuu tuletab seda meelde.

Kaelakee ripatsi mõõdud 3.7x3cm, kaal 24g

Kõrvarõnga ripatsi mõõdud 2.5×1.7cm, kaal 14g

Kaelakee paela pikkus 70cm 

Kui Sul on oma soov elupuule, siis anna tellimust vormistades teada. Annan endast parima, et see kuuluks Sulle ja täidaks oma ülesandeid.

Mis on laadimine?

Võtan toote kätte, hoian pihkude vahel ja loen sõnad peale ja muidugi ei puudu ka küünla kasutamine kaitse panekust. Õli saab kindlasti tervisesoovid ja käepaelad, käeehted, mündid- kaitse, edu, jõukus, soovide täitumise laengu. Ka unepüüdjad laen heale unele, rahule. Kindlasti, kui te kätte saate tellitud toote, hoidke natuke aega enda käte vahel. Toode peab teie energeetika endasse võtma, mis tähendab, et ta allub teile ja täidab soovid. Teisiti öeldes- ühtib minu energiaga. Toode hakkab teid tunnistama, kui peremeest 🙂 Paljud kirjutavad, et tunnevad soojust, kui on paki kätte saanud- ka see on normaalne ja peabki nii olema.
Luban, et laen südamega ja annan endast parima, et oleksite terve ja kõik soovid täituksid 💞
Kui mured taovad Su pead ja Sa kardad, et nii on Sulle määratudki…Sa tuleta meelde, et õnn on tühistes asjades ja lihtsuses. Kõik muu on lihtsalt- ajutine. Õnn elab seal, kus Sa teda näed 💓 

Lisainfo

Värv

Erkroosa, Kirju, Lilla, Roosa, Sinine, valge

15,00

Puhasta