Elujõu tõstja - magusa ingveri ja tiigrisilmaga küünal

14,63
78,8755,21 /kg

Neile, kes otsivad elujõudu ja energiapuhangut, on magusa ingveri ja tiigrisilma poolvääriskivide küünal kosutav valik. Selle leegi tantsides elavdab ingveri elav lõhn atmosfääri, äratades meeli. Vaha sisse põimitud hüpnotiseeriv tiigrisilma vääriskivi kiirgab oma julgeid ja motiveerivaid vibratsioone, andes võimaluse võtta elu jõuliselt ja vastupidavalt vastu.

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Nii juurtšakraga kui ka sakraaltšakraga ühendatud Tiigrisilma kivil on palju hiilgavaid tervendavaid omadusi ja eeliseid, mis aitavad tasakaalustada füüsilist ja emotsionaalset heaolu ühe hoobiga. Tiigrisilm on rohkem kui lihtsalt ilus nägu, see on meeldetuletus sisemise jõu ärakasutamisest, veidi kõrgemal seismisest ja enese saboteerimisest, sest kogu vajalik valgus ja armastus on juba peidus. Varjamise asemel on Tiigrisilma eesmärk ilus enesekindlus pinnale tuua.

Sellel kivil on palju emotsionaalseid tervendavaid omadusi ja see aitab püsida tugevana, keskendununa ja ühenduses oma tuumaga, hoolimata teda ümbritsevast kaosest. Kui tunned end blokeerituna, võib Tiigrisilma energia ka sellest motivatsioonipuudusest üle saada ja aidata fookust muuta, julgustades elule aktiivsemat lähenemist.

 

Ingveriõli on aroomiteraapias populaarne õli, kuna see võib võidelda paljude probleemidega. See võib leevendada stressi, ärevustunnet ja surve sümptomeid. Õli vürtsikus võib jätta hingamissüsteemi puhtamaks ja pea selgemaks.

Ingveriõlil on meeldiv lõhn, mida on kirjeldatud kui piprane, piparmündine ja/või kergelt tsitruseline. See vabastab ärevuse ja kurbuse, tõstes soovi elada. Ingveriõli on ülemaailmselt tuntud oma soojendava ja stimuleeriva toime poolest, mis võib parandada keskendumisvõimet, vähendades ja leevendades samal ajal kurbust, stressi, ärevust, väsimust, pearinglust ja erutustunnet.

Ingverit kasutatakse aroomiteraapias julguse ja enesekindluse tekitamiseks, mistõttu on see tuntud kui “võimestamise õli”. See aitab käsitleda jõuetuse tunnet, ohvriks langemise hirmude mustreid ning luua sisemist tuld ja jõudu astuda oma elus liidri rolli.

 

Põlemisaeg – 34 tundi. Küünla kaal on 265 g. Käsitsi valmistatud

*võib esineda tootja poolt kaanel defekte/mõlke

Kui küünal on ära põlenud, siis jäta kivid allas ja hoia enda läheduses.

Koostis: vääriskivid, lilled, palmi- ja parafiiniaha, aroom

Lisainfo

Kaal 0,265 l
%

Elujõu tõstja - magusa ingveri ja tiigrisilmaga küünal

14,63
78,8755,21 /kg

Laos