Eeterlik õli "Sandlipuu" 10ml

Kirjeldus

Sandlipuu Amyrise eeterlikku õli nimetatakse ka Lääne -India sandlipuuõliks, sest selle lõhn meenutab sandlipuu. See saadakse auruga destilleerimisel Amyris balsamifera puu koorest ja oksadest. Kõrge õlisisalduse tõttu põleb see puit iseenesest nagu küünal ja seetõttu kutsub kohalik elanikkond seda küünlapuuks. See on odavam alternatiiv puhtale sandlipuule.

Seda õli on kasutatud haavade puhastamiseks ja gripi, kõhulahtisuse raviks. Väidetavalt on see väga tõhus tsüstiidi ja tupeinfektsioonide leevendaja. Kui seda kasutatakse aurustis, aitab see leevendada ärevust ja pingeid, unetust ning toimib afrodisiaakumina, leevendades impotentsust ja frigiidsust. Seda kasutatakse köha, nohu ja bronhiidi raviks. Väidetavalt aitavad selle rahustavad omadused meditatsiooni ajal. See on ka lihaste lõõgastav ja pehmendav aine.

Seda õli andva puu botaaniline päritolu oli teadmata kuni 1886. aastani, mil peamised erinevused selle taime ja tõelise sandlipuu vahel tuvastati lehtede mikroskoopilise uurimisega. Amyris balsamifera puu kasvab Haitis metsikult. Tervendavate ja aromaatsete omaduste tõttu peeti eeterlikke õlisid iidsetele inimestele kullast väärtuslikumaks.

NB: Meie eeterlikud õlid ei sobi sisemiseks kasutamiseks.

Kuidas kasutada

*Pange difuuserisse/õhuniisutaja padjale 2-5 tilka.

*Valage osa õlist lihtsalt põleti sisse. Süütage teeküünal ja pange see õlipõleti sisse. Las aroom täidab teie kodu. Vett pole vaja lisada!
*Kuna see on õli, saate seda kasutada ka kehal. Näiteks randme siseküljel või kõrva taga.
*Lisage vanni 2 tilka
*Masseerige 2 tilka massaaži kehaõlisse ja nautige.

Vältige kokkupuudet silmadega ja katkisel nahal. Kui see juhtub, loputage hästi puhta sooja veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

7,00

Laos

error: Sisu on kaitstud!
6
  6
  Ostukorv
  Naistepunaõli 250ml
  1 X 18,00 = 18,00
  Aroomidifuuser "Palm" - led valgusega
  1 X 34,90 = 34,90
  Aroomiõli "punane roos" 10ml
  1 X 3,90 = 3,90
  Aroomiõli "rahustav" 10ml
  1 X 3,90 = 3,90
  Eeterlik õli "Lavendel" 10ml
  1 X 3,90 = 3,90