Eeterlik õli “Greip” 10ml

3,90
390,00 /l

Laos

Tootekood: greo Kategooria:

Kirjeldus

Greibi eeterlikul õlil on erinevad omadused, mis võivad pakkuda mitmesuguseid tervisega seotud eeliseid, sealhulgas vererõhu ja stressi vähenemist. Tsitrusviljade koorest pärinevad pooldajad soovitavad, et õli terava lõhna sissehingamine võib aidata teie tuju tõsta ja pakkuda erinevaid eeliseid.

Arvatakse, et greibi eeterliku õli aroomi sissehingamine (või greibi eeterliku õli imendumine läbi naha) edastab sõnumeid ajupiirkonda, mis on seotud emotsioonide kontrollimisega. See ajupiirkond, mida tuntakse limbilise süsteemina, mõjutab ka närvisüsteemi. Aroomiteraapia pooldajad viitavad sellele, et eeterlikud õlid võivad mõjutada mitmeid bioloogilisi tegureid, sealhulgas südame löögisagedust, stressitaset, vererõhku, hingamist ja immuunfunktsiooni.

Greibi eeterlikku õli kasutatakse ka stressi vähendamiseks, vereringe stimuleerimiseks, energia suurendamiseks, meeleolu parandamiseks ja seedimise parandamiseks.

NB: Meie eeterlikud õlid ei sobi sisemiseks kasutamiseks.

Kuidas kasutada

*Pange difuuserisse/õhuniisutaja padjale 2-5 tilka.

*Valage osa õlist lihtsalt põleti sisse. Süütage teeküünal ja pange see õlipõleti sisse. Las aroom täidab teie kodu. Vett pole vaja lisada!
*Kuna see on õli, saate seda kasutada ka kehal. Näiteks randme siseküljel või kõrva taga.
*Lisage vanni 2 tilka
*Masseerige 2 tilka massaaži kehaõlisse ja nautige.

Vältige kokkupuudet silmadega ja katkisel nahal. Kui see juhtub, loputage hästi puhta sooja veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Lisainfo

Kaal 0,01 kg

Eeterlik õli "Greip" 10ml

3,90
390,00 /l

Laos