Edu saavutamine - patšuli ja rohelise aventuriiniga küünal

14,63
78,8755,21 /g

Vabasta õnne ja külluse laine patšuli ja rohelise aventuriini poolvääriskivi küünlaga. Patšuli maalähedane ja eksootiline aroom loob lummava õitsengu ja varanduse aura. Sukeldu selle lõhna, kuna vaha sees asetseb kaunis roheline aventuriini vääriskivi, meelitades ligi õnne, võimalusi ja edendades emotsionaalset heaolu.

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Roheline aventuriin annab jõudu, enesekindlust, julgust ja õnne. See uuendab inimese optimismi eluks ja sunnib meid tegutsema, et omandada selles maailmas, mida tahame. See kivi ärgitab mugavustsoonist välja tulema ja uusi võimalusi kasutama. Lase sellel kivil viia seiklusele ja aidata kasvada üksikisikuna. Roheline aventuriin on siin selleks, et hoida emotsionaalne keha rahulikuna, kui proovid asju, mis võivad alguses ebamugavad olla. See kristall on siin selleks, et aidata sul elust rõõmu tunda, jagades samal ajal oma energiat ja kogemusi lähedastega.

Patšulil on pikka aega kasutatud vaimsetel eesmärkidel. Tegelikult kasutatakse seda sageli puhastus- ja puhastusrituaalides . Seda seetõttu, et patšulil arvatakse olevat võime absorbeerida negatiivset energiat. Kui aura on täis negatiivset energiat, võib see põhjustada depressiooni, ärevuse ja stressi tundeid. Patšuli võib aidata puhastada aurat ja eemaldada võimaliku negatiivse energia.

Patšulit on pikka aega kasutatud vaimsetes praktikates, kuna see suudab tuua õnne ja õitsengut. Paljudes kultuurides usutakse, et patšuli tõmbab ligi positiivset energiat, mida saab seejärel kasutada oma soovide avaldamiseks. Seda kasutatakse sageli loitsudes ja rituaalides, mille eesmärk on suurendada küllust või tõmmata armastust ja raha.

Kuigi pole mingit garantiid, et patšuli kasutamine toob alati kaasa õnne või õitsengu, peetakse seda võimsaks vahendiks oma kavatsuste väljendamisel. Patšuli kasutamisel maagilistel eesmärkidel on oluline oma kavatsused selgeks teha. See aitab koondada ürdi energiat ja suurendab võimalusi soovitud tulemuse saavutamiseks.

Arvatakse, et patšuli soodustab ka paranemist. Kui on füüsiline või emotsionaalne valu, võib patšuli aidata kannatusi leevendada. Patšuli lõhn on väidetavalt rahustav ja rahustav, mis võib aidata vähendada stressitaset.

 

*võib esineda tootja poolt kaanel defekte/mõlke

Põlemisaeg – 34 tundi. Küünla kaal on 265 g. Käsitsi valmistatud

Kui küünal on ära põlenud, siis jäta kivid allas ja hoia enda läheduses.

Koostis: vääriskivid, lilled, palmi- ja parafiiniaha, aroom

Lisainfo

Kaal 0,265 l
%

Edu saavutamine - patšuli ja rohelise aventuriiniga küünal

14,63
78,8755,21 /g

Laos