Draakoni verega salvei tõrvik

8,59

Laos

Tootekood: draakonsalvei Kategooria:

Kirjeldus

Milleks kasutatakse Draakoni vere salveid?

Suurendage enesekindlust ja laske end lohe vere intensiivsest, maagilisest lõhnast eemale viia .

Draakoni veri sobib hästi kaitsmiseks, puhastamiseks ja enesekindluse tseremooniateks.

See tõrvik sobib väga hästi ka armatseremooniaks.

Kasutatakse loitsudele potentsi lisamiseks, kaitseks ja meditatiivse õhkkonna loomiseks. Teatakse ka tugevat mõju seksiisu ja kirgliku armastuse ergutamisele.

Põletage tõrvikut enne meditatsiooni või kasutage seda endale olulise ala puhastamiseks.

Draakoni verevaik arvati kunagi olevat võitluses hukkunud draakonite veri. Draakoni veri on teatud haruldaste puude kivistunud vaik, mida leidub Indias ja Sumatras. Sellel on looduslik punane pigment ja kummitav maalähedane aroom.

Salvei põletamine on üks vanimaid ja puhtamaid meetodeid inimese, inimgrupi või ruumi puhastamiseks ja soovimatutest vaimudest vabanemiseks. See tava pärineb eelajaloolistest aegadest ja on dokumenteeritud, et seda on meie esivanemad kasutanud igas maailma nurgas.

Salveid saab kasutada aura puhastamiseks, näiteks enne meditatsiooni või palvetamist.

Salveid on pikka aega kasutatud vaimse valdkonnaga ühenduse loomiseks või intuitsiooni tugevdamiseks. Salvei põletamine võib meeleolu tõsta, see võib olla ka suurepärane abimees stressi vastu.

Valget salvei nimetatakse ka India viirukiks. See on valmistatud Salvia Apiana taime hõbevalgetest lehtedest ja kasvab California rannikul. See on püha ravimtaim, mida Põhja-Ameerika põlisrahvaste šamaanid on sajandeid kasutanud puhastustseremooniateks. Sellega puhastatakse mitte ainult elukeskkonda, vaid ka mõistust koos kõigi tema mõtetega. Valgel salveil on läbitungiv vürtsikas lõhn. Teaduslikud uuringud on näidanud, et pärast selle ürdi põletamist on hävitatud 94% ruumis asuvatest bakteritest.

Salvei puhastab ära kogu negatiivse energia ja annab jõudu lasta uut head energiat ligi.

Kasutamine:

Hoia 45 kraadise nurga all ja pane põlema. Lase leegil 10-20 sekundit põleda ja kustuta leek. Ta hakkab suitsema. Et terve elamine tuhka täis poleks, hoia all ideaalis savist kaussi. Kui on ära põlenud, siis tee aknad lahti ja tuuluta tuba. Nii sa ajad halva minema. Tuhk viska aknast välja või veel parem on, kui veega läheb oma teed.

Kas peaksin midagi ütlema?

Mulle meeldib enne alustamist seada kavatsus, midagi sellist nagu „Palun puhastage mu kodu energiast või negatiivsusest, mis ei toeta mind ja mu perekonda” töötab lihtsalt hästi. Võite öelda ka palve.

 

%

Draakoni verega salvei tõrvik

8,59

Laos