Slide AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD OSTUKORV
KONTAKT
Võluhaldjas koht, kust võid leida oma ime AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD KONTAKT
menu
close

Buddha ruumilõhnastaja

Kirjeldus

Buddha tähendab sõna otseses mõttes valgustatut, teadjat. Ta aitab Teil leida õige tee.

Budismis on elu peamine eesmärk kannatuste lõpetamine. Buddha õpetas, et inimesed kannatavad, sest me püüame pidevalt asju, mis ei paku püsivat õnne. Püüame meeleheitlikult kinni hoida asjadest – sõpradest, tervisest, materiaalsetest asjadest – mis ei kesta ja see põhjustab kurbust.

Buddha ei eitanud, et elus on asju, mis rõõmu pakuvad, kuid tõi välja, et ükski neist ei kesta ja meie seotus nendega ainult põhjustab rohkem kannatusi. Tema õpetused keskendusid täielikult sellele probleemile ja selle lahendusele.

Budism õpetab, kui tähtis on ära tunda kõigi asjade püsimatus ja vabaneda nende seotusest. See vähendab kannatusi ja lõpetab lõpuks taassünni tsükli. Need õpetused väljenduvad kõige kokkuvõtlikumalt neljas õilsas tões ja kaheksaosalises õilsas tees, mis koos moodustavad kõigi budismi harude uskumuse aluse.

Lõhnadest on merevaik, jasmiin ja sandlipuu.

Merevaik – me kõik arvame, et teame, mis see on. Suur küsimus on, kas me tõesti? Merevaiguõli parfüüm on natuke valesti mõistetud lõhn; nimelt seetõttu, et paljud ei tea tegelikult, mis on merevaiguõli või kuidas see lõhnab. Värsked rohelised, soe vürts ja maalähedane patšuli segunevad õitsva liilia õrna õie akordiga, et luua selle loomingu jaoks eksootiline toon.

Sandlipuu – klassikaline idamaine puidune noot, piimjas, pehme, vastupidav, rikas, rohelise tipunoodi ja rahuldava püsiva lõhnaga.

Pulki keera ümber klaasi sees 3-4 päeva tagant.

30ml

Lisainfo

Lõhnad

jasmiin, merevaik, sandlipuu

7,00

Puhasta
error: Sisu on kaitstud!