Bergamott eeterlik õli 10ml - Goloka

Laost otsas

5,90

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Bergamoti eeterlikku õli kasutatakse aroomiteraapias depressiooni, stressi, pingete, madala enesekindluse, hirmu ja hüsteeria raviks. See on kasulik nahainfektsioonide, näiteks üldiste haavade, psoriaasi, külmavillide ja ekseemi raviks. See õli aitab väidetavalt SAD-i (hooajaline mõjutatud häire), PMS-i, kompulsiivse söömise, sünnitusjärgse depressiooni, külmetushaiguste ja gripi all kannatavaid inimesi.

Bergamotiõli on aroomiteraapias lemmik ja seda kasutatakse aurustites, massaažides ja segatakse vannivette. Eksperdid soovitavad olla ettevaatlikud selle õli kasutamisel tundlikul nahal, kui see pärast pealekandmist päikesevalguse kätte satub, sest see võib põhjustada põletusi. Hoidke päikese eest, kui seda õli on nahale kasutatud.

Kuidas kasutada

*Pange difuuserisse/õhuniisutaja padjale 2-5 tilka.

*Valage osa õlist lihtsalt põleti sisse. Süütage teeküünal ja pange see õlipõleti sisse. Las aroom täidab teie kodu. Vett pole vaja lisada!
*Kuna see on õli, saate seda kasutada ka kehal. Näiteks randme siseküljel või kõrva taga.
*Lisage vanni 2 tilka
*Masseerige 2 tilka massaaži kehaõlisse ja nautige.

Vältige kokkupuudet silmadega ja katkisel nahal. Kui see juhtub, loputage hästi puhta sooja veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Lisainfo

Kaal 0,01 l

Bergamott eeterlik õli 10ml - Goloka

5,90

Laost otsas