Armastust toetav - roosi ja roosa kvartsiga küünal

14,63
78,8755,21 /kg

Kaasake end armastuse joovastavasse olemusse roosist ja roosast kvartsist poolvääriskivide küünlaga. Õrna leegi väreledes täitub õhk rooside magusa ja romantilise aroomiga, kutsudes esile õrnuse ja kiindumuse. Vaha sees on ehtne roosast kvartsist poolvääriskivi, mis on tuntud oma võime poolest avada südant, meelitada ligi armastust ja edendada emotsionaalset paranemist.

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Roosa kvarts on universaalse armastuse kivi. See taastab suhetes usalduse ja harmoonia, julgustades tingimusteta armastust. Roosa kvarts puhastab ja avab südame kõigil tasanditel, et edendada armastust, enesearmastust, sõprust, sügavat sisemist tervenemist ja rahutunnet. Rahustav ja rahustav, aitab leina ajal lohutada. Roosa kvarts hajutab negatiivsust ja kaitseb keskkonnasaaste eest, asendades selle armastavate vibratsioonidega. See julgustab enesele andestamist ja aktsepteerimist, kutsudes esile eneseusalduse ja eneseväärikuse.

Roosa kvarts tugevdab ja tasakaalustab füüsilist südant ja vereringesüsteemi ning vabastab kehavedelikest ebapuhtused. See kiirendab taastumist, alandab kõrget vererõhku, aitab rindkere- ja kopsuprobleemidel, ravib neere ja neerupealisi ning leevendab peapööritust. Hea energeetiline tugi leukeemiahaigetele. Roosa kvartsil on võime suurendada viljakust ja kaitsta nii ema kui ka sündimata loodet raseduse katkemise eest.

 

Roosi õli on selle võimsate, meeliülendavate ja rahustavate omaduste tõttu kasutatud juba sajandeid vaimsetes praktikates ja rituaalides. Selle rikkalik, soe, sügavalt lilleline lõhnaprofiil on sügavalt lohutav ja joovastav. Roosi kasutatakse sageli meditatsiooni tugevdamiseks, et edendada armastust, kaastunnet ja eneseväärikust.

Roosi õli seostatakse sageli südametšakraga, mis on seotud armastuse, kaastunde ja mõistmisega. Südametšakra ühendab alumise ja ülemise tšakra. See on kaastundliku teadvuse ja jumaliku armastuse keskus. See on suhtelise seotuse nurgakivi. Kui inimese südametšakra on tasakaalus, on ta lahked ja empaatiavõimelised, armastavad ja hoolitsevad.

Roosi eeterlik õli võib samuti aidata tõsta enesehinnangut ja enesekindlust, edendades enesearmastuse ja aktsepteerimise tundeid. Kui seda kasutatakse meditatsiooni ajal või igapäevase enesehooldusrituaalina, võib see aidata kasvatada sisemise rahu ja enese aktsepteerimise tunnet, mis omakorda võib suurendada enesekindlust ja eneseväärikust.

 

Põlemisaeg – 34 tundi. Küünla kaal on 265 g. Käsitsi valmistatud

*võib esineda tootja poolt kaanel defekte/mõlke

Kui küünal on ära põlenud, siis jäta kivid allas ja hoia enda läheduses.

Koostis: vääriskivid, lilled, palmi- ja parafiiniaha, aroom

Lisainfo

Kaal 0,265 l
%

Armastust toetav - roosi ja roosa kvartsiga küünal

14,63
78,8755,21 /kg

Laos