Apelsini eeterlik õli 10ml - Goloka

Laost otsas

5,90

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Apelsini õli võime parandada immuunsust ja vähendada mitmete paljude haiguste sümptomeid on andnud selle traditsioonilistele meditsiinilistele rakendustele akne, kroonilise stressi ja muude terviseprobleemide raviks.

lõhn on rõõmsameelne ja meeliülendav, kuid samal ajal lõõgastav, rahustav toime, mis aitab vähendada pulssi. See ei saa mitte ainult luua sooja keskkonda, vaid võib stimuleerida ka immuunsüsteemi tugevust ja vastupidavust ning kõrvaldada õhus levivad bakterid.

Massaažis kasutatav apelsini eeterlik õli suurendab teadaolevalt verevoolu. See leevendab teadaolevalt ebamugavusi, mis on seotud põletiku, peavalu, menstruatsiooni ja madala libiidoga.

Apelsini eeterlik õli vähendab valulike ja refleksiivsete lihaste kontraktsioonide juhtumeid. Seda kasutatakse traditsiooniliselt massaažides, et leevendada stressi, kõhuvalu, kõhulahtisust, kõhukinnisust, seedehäireid või ebaõiget seedimist ja ninakinnisust.

Kuidas kasutada

*Pange difuuserisse/õhuniisutaja padjale 2-5 tilka.

*Valage osa õlist lihtsalt põleti sisse. Süütage teeküünal ja pange see õlipõleti sisse. Las aroom täidab teie kodu. Vett pole vaja lisada!
*Kuna see on õli, saate seda kasutada ka kehal. Näiteks randme siseküljel või kõrva taga.
*Lisage vanni 2 tilka
*Masseerige 2 tilka massaaži kehaõlisse ja nautige.

Vältige kokkupuudet silmadega ja katkisel nahal. Kui see juhtub, loputage hästi puhta sooja veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Lisainfo

Kaal 0,01 l

Apelsini eeterlik õli 10ml - Goloka

5,90

Laost otsas