“Ainult kõrge lennuga” talisman

4,005,00

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Annab jõu lennuks, ületab raskused ja muudavad Su elu suunda ainult paremuse poole. 

Valmistatud käsitööna naturaalsetest lehtedest ja on ülevasestatud. Vastavalt on värvitud hõbe-roosakaks või kameelioniks. Iga tiib on ainulaadne. 

Tiivad on sümboolika kerguse, vaimsuse, lendamise ja kõrgustusse tõusmise võimaluse sümbol. Tiivad väljendavad hinge püüdlust inimlikust kõrgema seisundi poole, teisisõnu püüdlust ületada inimolukord. Tiivad on seotud tunnetusliku võimekuse, kujutlusvõime, mõtte, vabaduse ja võiduga.

Hindude sõnul väljendavad tiivad vabadust jätta mõtiskluse tagajärjel maised asjad maha ja jõuda Paradiisi. Rig Veda näeb tiibu intelligentsusena, mis on kiirem kui ükski lind. Universaalne arhitekt loob maailma oma tiivuliste käte liikumisega.

Vana-Egiptuses olid tiivulised jumalad kaitsejumalad. Nad kaitsesid olendeid, kattes neid tiibadega, samuti ümbritsevaid seinu, korpusi ja templeid, mille uksi kaunistas Amon-R tiibadega pilt. Madu Butho ja madalaid raiskava Nekhebeti liit, kes esindavad vastavalt Alam- ja Ülem-Egiptust, sünnitab tiibadega madu (sarnane Quetzalcoatlile, tuntud asteekide Plumed Madu), mis sümboliseerib Maa ja Taeva ühendust .

Kolumbuse-eelsetes kultuurides on tiivad seotud Päikesega, võttes Mehhikos kotka ja Peruus kondori kuju. Need päikeselinnud on taeva sümbol kuni sinna, kus nad saavad tänu oma võimsatele tiibadele tõusta. Lind esindab uuenemist, Maal teostatud tööd, mis võimaldab lennata ühest maailmast teise, kõrgemasse maailma; see tuletab meile meelde Egiptuse skarabi, mis pärast maa peal roomamist sirutas elutsükli lõpus tiivad üles, et taevas kuni Päikeseni tõusta. Lind esindab nii tõusvat päikest, kui ka hinge, mis tõuseb maast taevasse.

Kristlikus traditsioonis on tiivad seotud õigluse päikese valgusega, mis valgustab õiglaste intelligentsust. Jumal kaitseb inimest tema tiibade varju. Kui inimene eraldab end Jumalast, kaotab ta oma algsed tiivad. Inglid on tiivavaimu puhtaim väljendus.

Kreekas olid Hermesel tiivad reisija ja sõnumitooja sümbol. Kreeklased esindasid tiibadega Armastust ja Võitu. Platoni sõnul esindavad tiivad intelligentsust ja mõistmist. See on põhjus, miks neid seostatakse teatud vapustavate loomadega, näiteks Pegasusega, mis esindavad looma spetsiifilise sümboolika sublimatsiooni.

Inglitiivad annavad elule teistsuguse vaatenurga ja kui me koos inglitiibadega hõljume, võime vaadata oma eluteed ja tunda end kaitstud ja võimatuna. See annab meile lootust ja jõudu tõusta elus negatiivsusest ja ebaõnnestumistest kõrgemale. Stressi, segaduse ja hirmu ajal meenutavad inglitiivad meile, et me pole üksi ja meie eest hoolitseja on meie eestkostja. See on väga võimas võlu ja annab alati sügava ja lohutava tunde.

Sa võid panna selle kaela, võtmete külge, taskusse, kuhu iganes soovid. Põhiline, et oleks Sinuga. 🙂

Keskmine mõõt on 49mm x 30mm

Lisainfo

Värv

hõbedane, kameelion, roosakas-hõbedane

%
%

"Ainult kõrge lennuga" talisman

Lisa korvi
Puhasta