On naisi, kes ei karda

On selliseid naisi, kes juba ei karda. Ei karda mitte meeldida. Mitte vastata nõudmistele. Mitte teada. Mitte jõuda. Nad ei karda korrata küsimust. Näha välja veidrikuna. Ja nende elus on järjest vähem probleeme. Puudub hirm minna otse. Võib astuda ka valesti. Teavad, et ilu on- sisemine. Nad ei karda uppuda, sest ammu elavad kuskil põhjas. Ei häbene nutta. Murest ja rõõmust. Ka naerda oskavad.
Nad ei karda kortse. Nad juba pole esimesed. Nad ei karda seda, mis neist mõeldakse. Neil on üks kõik. Nad söövad, mida tahavad. Neil pole häbi seda teha ka öösiti. Ja üldse pole häbi. Nad teavad, et suitsetamine ja joomine- pole kahjulik. Kahjulik on- mitte hingata. Mitte tahta.
Neil on üks kõik. Tuli ta õhtul kell 18.00 koju või kell 23.00. Kui ta armastab. Ja ruttab. peamine, et- ta on. Nad ei karda olla üksinda. Oskavad näha. Lahkuvad, kui eemale tõugatakse. Neil on mida öelda. On millest vaikida. Neil on kõik hinges. Ja pole hirmu näidata end lollina. Paksuna. Kõhnana. Nad enam ei tundu olevat. Nad on.
Teevad seda, mis meeldib. Armastavad seda, kes armastab. Magada- kellega ei uinu. Isegi siis, kui väga tahad.
Öelda otse. Mitte lokke teha. Hommikuti. Ööd. Nad on hõivatud. Nad oskavad ise olla. Ise.

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

2 Thoughts on “On naisi, kes ei karda

  1. Peabki oma elu elama selliselt, nagu ise tahetakse. Endale ju elataksegi. Ei elata kellegi teise elu. See kõik on õige.

  2. Tänan! Lõpuks ometi sain kinnitust sellele, mida olen nii ammu mõelnud, tahtnud ja proovinud olla!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi