Nädala soovitused 28.04-04.05.21

Järgnevad päevad toovad Sulle enesega rahulolu, puhkuse, rõõmu ja häid uudiseid.
Kuna eelnevad päevad Sa kõvasti pidid rabelema, et miskit saavutada, siis nüüd tõmba aeg maha. Maga rohkem, kuula head muusikat, loe, loodust ära unusta. Puhasta mõtted liigsest prahist.
Kui tuleb peale laiskus, püüa mitte depressiooni langeda. Võivad põhjuseta tekkida ärevus ja hirmud. Sel juhul püüa lihtsalt enesele lahti seletada, miks selline tuju ja olek. Õnneks suudad end tagasi võita, kui kuuled head uudist või lihtsalt vaatad lemmikut filmi.
Õige aeg on alustada loomingulise tegevusega- kudumine, avaneb anne luulele. Pole halb ka üks reis ette võtta, kasvõi suvilasse 🙂
Vabalt võid ka vastu võtta otsuseid, millele varem Sa isegi kartsid mõelda. Elu võib järsult muutuda. Alustad uue projektiga või lood firma. Kergelt leiad selleks raha ja ideid. Kui oled otsuse vastu võtnud, kindlasti kinnita sosinaga oma rahalist seisu…

See, mida polnud, juurde tulgu! Kõik mul õnnestub, tervis vastu peab ja rahake tasku kukub. Edu minu küljes ripu!

Ainult, mis Su tuju võib järgnevad päevad rikkuda on haigused. Selleks, et seda ei juhtuks, püüa mitte üle mõelda. Haigused on ravitavad ja ohtu pole, et päris siruli tõmbavad. Selleks, et kiirem paraneda, mõtted endal korda säti ja halba ära mõtle. Kõik on mööduv.
Mida Sa mitte endale ei tohiks lubada on pori riietel või juhuslikud kinni jäänud niidijupid. Kui juhtub nii, võid teha valed sammud ja liikuda mitte seda rada, mis Sulle parem oleks.
Kui und näed, ära karda halba. Uni ei täitu. Lihtsalt väljendab Su päevaseid emotsioone. Ärkad ikka puhanuna ja endaga rahul.
Kui Sa ei suuda end rakendada oma lemmikul tööl, oled tige endale ja valad viha välja oma lähedastele. Nii, et tegutse ja kõik sujub rahulikult.
Suhted on tülita ja rahulikud. Kui Su teine pool ka püüab tüli üles kütta- Sa lihtsalt naeratad 🙂 Sa oled õnnelik, et armastad isegi siis, kui ei tunne vastuarmastust!
Mis tervist puudutab, siis tuleks jälgida verd ja kõhunääret. Ei soovita operatsioone teha. Paraneb haav halvasti. Kui saad külge mingi nakkushaiguse, kulgeb see kaua.
Selleks, et terve püsida, tee üks lihtne loits…

Võta valge küünal ja tükike sinist niiti. Põleta see küünlaleegil ja lausu juurde…

See, mis keha tahab võtta, tuli haara endasse. Haigused sa tuhaks muuda, leek need võta endasse.

Hoia närve! Ära muretse ja ära võta võõra muret endasse.
Toiduks kasuta rohkem peterselli, tilli, spinatit, linnuliha, loomaliha, paprikat ja tšillit. Väga hea on must šokolaad ja ka erinevad marjade kissellid. Võid lubada ka tükikese torti ja hapukaid puuvilju. Muidugi tassike head kohvi ära unusta 🙂

Ära võta vastu mitte midagi halba! Kuni Sa seda ei tee, kuulub see sellele, kes ta Sulle selle saatis 🙂

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

7 Thoughts on “Nädala soovitused 28.04-04.05.21

  1. Aitäh! Suur otsus on vaja teha…täitsa mures ja nõutu…Aga õnneks seda tobedat und ei peaks tähele panema? Kaunist päeva!

  2. Aitäh! Lugesin ja mõtlesin enda peale. Sain aru kõik mis toimub pole pidurdamatu. See inimene kes mul töö juures salamahti tegutseb ja soovides minust lahti saada, kukkus läbi, ma nägin ta läbi ja õnneks Elva on ka väike. Nüüd ta tegutseb ikka, aga mind see ei häiri. Sest peale kui ostsin Teie käest need käepärast.kõik muutus. Nüüd ühe päeva kaotasin ära aga hansa ja südamega on alles. Tänan Teid ma usun et need paelad on mul abiks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi