Nädala soovitused 21.04-27.04.21

Sinu jaoks on kerge aeg tulemas. Tahaks öelda- hüppa, laula ja tunne rõõmu 🙂
Kui otsustad midagi ette võtta või teha uue pöörde elus- tegutse. Muidugi kõik ei saa olla nii “lilleline”, kuid targalt tegutsedes, Sa hätta ei jää. Kõige parem kuula end ja oma sisetunnet! Otsustad- mine ja Sa tunned uhkust enda üle.
Võib kõigele heale, pista nina sisse ka mingi halb uudis. See Sind küll ei üllata, kuid hinge jääb sade ikka. Tuju Sul võib kukkuda ja seetõttu püüa mitte teistele oma viha selga valada. Puhasta end sellest halvast tundest. Pane kaussi vesi ja sulista kätega selles, sosista…

Kõik viha vesi võta. Mulle anna rahu hinge, kõigest halvast puhasta.

Kuivata käed ja võid edasi tegutseda. Tunned, kuidas tuju muutub, rahuned.
Muidugi hea oleks kontrollida, mis mõtted pähe ronivad ja mitte neid kohe välja suust sülitada. Võib tekkida tüli kas töökaaslasega või sõpradega. Sul lihtsalt on selline tuju!
Kellel on oma firma, tuleb uus väljakutse. Ära kahtle, võta vastu see, mida pakutakse. Võimalus suurendada kasumit. Ka lihtsalt tööl olles võib Sulle tulla uue töökoha pakkumine. Tundub, et hakkama ei saa- saad ja ongi aeg edasi liikuda. Ka töötasu on kopsakam.
Püüa mitte piima maha ajada või peeglit lõhkuda. Kui möödud peeglist, naerata. Ta jätab Su halvad emotsioonid endasse ja Su tujukad mõtted paranevad. Kui saad, peatu natuke kauemaks peegli ees ja sosista…

Peegel mu kaitsja! Võta minu mõtted endale, puhasta mu sõnad suus.

Hea aeg on andeks anda endale ja neile, kes kunagi Sulle haiget tegid. Su hinges hargneb lahti sõlm, millest Sa mitte varem jagu ei saanud. Kui Sul on oma kivi või mingi muu talisman, hoia seda mõni päev taskus, kotis, autos…Sul endal saab olema kindel tunne.
Kui Sa soovid, et unistus või ammune soov täituks, palu selleks toalilledelt toetust ja võimu. Eriti tugevad lilled on roos, sõnajalg, orhidee. Sa paita lehti ja räägi nendega sellest, mida soovid ja unistad. Kindlasti ära unusta neid tänada 🙂
Kui aega, tee oma kodu puhtaks. Kas kasutad selleks loorberi, paned igasse toanurka sibularatta, põletad kuivatatud naistepuna või soola riputad nurkadesse. Puhasta nii, nagu ise tunned, et õigem on.
Ole ettevaatlik terariistadega. Võid end juhuslikult haavata.
Kõik see, millest mõtled- tõmbad Sa oma ellu. Püüa võtta järgnevaid päevi rahulikumalt. Oma elukaaslasega ära vaidle ka siis, kui tead, et Sul on õigus. Põhjuseta tekivad tülid. Küll ta ise aru saab, mis valesti on läinud.
Tahad end rahustada- mine aeda maad kaevama või lilli nuusutama. Jaluta veekogu ääre, toida linde 🙂
Hea aeg dieediks, keha puhastuseks. Kehakaal langeb ja Sa oled uhke enda üle. Jälgi maksa, magu ja neere. Võib tekkida probleeme.
Nõrgem kehas on ka kael ja pea. Kui oled spordi inimene, eks arvesta, kuidas end kontrollid, et mitte viga teha.
Tarvita toiduks rohkem seeni, peterselli, porgandit, banaani.
Õige aeg alustada millegi uuega, mis varem Sind nii väga hirmutas 🙂

Õpi üle astuma neist, kes mitte Sind ei hinda- elu muutub lihtsamaks…

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

6 Thoughts on “Nädala soovitused 21.04-27.04.21

    1. Aitäh sylle ennustuse ja imelise paki eest,mis jüudis eile,kaasas kingitused,pastakas mida kogun ja lemmik komm,münt on juba rahakotis ja õliga määrisin kukekannust.Suur aitäh sulle????

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi