Nädala soovitused 19.05-26.05.21

Järgnevad päevad Sa tunned end eriliselt. Toimuvad muutused, mida ei oodanud. Olukorrad, mis korduvad ja Sa ikka ei õpi- usalda, kuid kontrolli. Sul on omad illusioonid olukordadest, kus saad petta. Tajud halba ja ei suuda seletada endale, mis see on. Püüa “kaineks” jääda ja mõelda reaalselt. See annab võimaluse halbade uudistega laveerida.
Sa võid küll seista oma tahtel, kuid õigus jääb neil, kes tugevam Sinust. Seepärast võivad tekkida tülid. Keegi midagi ei kuula ja ei kuule. Ja kõik on kindlad, et just neil on õigus.
Püüa end koondada ja mitte provokatsioonile alluda. Muidugi teha on seda raske. Kasuta vana loitsu, mis aitab Sul jääda paigale:
Üle õla sosista…

See mis mind ei puuduta, minust üle lendab.

Järgnevad päevad võib Sind tõmmata halbadesse olukordadesse. Kui lõhud see aeg peegli, valad tassist piima või kohvi mööda, siis sosista:

Olgu mu sõna peal, kõik muu all!

Sul võib olla suruv tunne rinnas. Tead, et kõik tegid õigesti.
Hea aeg anda endale andeks ja andestada inimesi, kes liiga teinud. See vabastab Sind karmasõlmedest.
Kui Sul on oma lemmik sõrmus, pane sõrme ja soovi midagi. Kindlasti täitub.
Kui Sul pole sõrmust, muretse punane pael, seo vasakule käele ja loe omad soovid sellesse. Kõik täitub.
Kui Sul on vaja korter või maja puhastada, muretse endale taim- roos, roosmariin, sõnajalg, bellargoon. Peagi tunned, et kergem on hingata. Pane toanurkadesse küüslauk või puhastad küünlaga, kõik halva kaotad kodust. Võid ka puhastada kuivatatud naistepunaga, mille põlema paned ja käid kõik oad läbi.
Ole ettevaatlik terariistadega, eriti kääridega. Leeki karda! Kui süütad kamina, jälgi.
Kui on mingi probleem, see laheneb. Kõik Su plaanid hakkavad täituma. Ainult pea meeles- mida mõtled, see ka täitub. Kontrolli end ja oma emotsioone.
Mis suhetesse puutub, hoia end tagasi. Kui ka tüli tõuseb, pane suu kinni, joo tass kohvi ja siis ütle seda, mida võib 🙂
Kui tutvud inimesega, saad eluaegse sõbra või elukaaslase. Sa isegi ei usu ja mõtled “on see unes või ilmsi!”
Kui teed tööd, siis ajuga. Kõik füüsiline töö lükka edasi. Ainus, mis on Sinule hea- aed ja lillede istutamine.
Tervisele on kasulik puhastus, saun ja vihad. Kui on tiik- kindlasti kasuta seda mõnu.
Jälgi südant ja veresooni. Õige aeg on dieedile minna, võid ka mõni päev olla mahladel ja smuutidel. Väga halb on haigus, kui on palavik. Kindlasti kutsu arst ja kontrolli kopse. Püüa hoiduda alkoholist. Seekord mitte pole hea Su kehale. Isegi pits konjakit, paneb Sul valesti keha tööle.
Söö porgandit, seeni, peterselli, banaani. Tee spinatist ja oliividest salatit, lisa pähkliõli ja seesami seemneid. Halb pole ka kalkuniliha. Hauta rohkem toitu ja tee toormahlasid 🙂
Tea, et selleks, et lennata…tuleb lahti lasta kõigest, mis alla tirib…♥

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi