Nädala soovitused 18.02.21-24.02.21

Järgnevatel päevadel oled Sa väga heas tujus, emotsioonid on mõnusad ja Sa oled endaga väga rahul. See ei tähenda, et kõik on ülihästi, kuid Sa soovid just nii näha neid päevi. Hiljem võib tekkida pettumus, et lootused ei täitunud. Sa püüa end “maale tagasi tuua”, “roosad prillid” pista tasku ja tiri reaalsus pinnale.
Sa mitte midagi uut ära alustada. See lihtsalt jookseb kraavi ja Su punnitamine tekitab Sulle endale trotsi. Jää sinna, kus oled. Kõik, mis seotud rahaga, ära puutu. Kui on võlad, püüa neist lahti saada. Tee lõpuni see, mis poolik.
Ära usu kedagi- usu, kuid kontrolli! Sa võid kaotada rohkem, kui leida. Sealt ka tuju kõikumised. Kord oled endaga väga rahul, siis töinad kuskil nurga taga. Võta aega rahulikult. Kõik möödub ja ka tuju muutub stabiilsemaks. Enda lohutuseks luba üks mõnus lõunasöök heas kohvikus või kohtu sõpradega. Kuuldes nende muresid mõistad, et eluke pole nii nõme.
Hea aeg teha seda, mis Su hinge rahu toob. Kuula vähem uudiseid ja ära lase endasse negatiivsust. Puhka, jaluta, naudi lihtsalt lumesadu. Sa nagu nii näed seda, mida soovid ja üle enda astumine midagi head ei too.
Mis tervist puudutab, siis jälgi seedimist. Võib olla äkiline kõhuvalu, mis on tingitud liigsest emotsioonist. Püüa mitte süüa liha, pärmitooteid, pähkleid. Ära istu dieedil- ei aita. Keha nõuab oma ja kaal mitte ei kuku. Toida keha marjade ja banaaniga. Väga hästi sobivad teraviljadest pudrud ja ka hea šokolaadi kook, mis tõstab tuju. Ka raviteed on head. Kui teed jood, sosista tassi päevasoov ja kindlasti see täitub. Eiti hea on piparmündi tee, kui soovid perre raha juurde, siis sosista:
Tee mu hingele, täidab taskud minule. Münt siit, münt sealt, rahakott tühjaks ei saa!
Joo tee kindlasti lõpuni.
Kehvalt tunnevad end ka liigesed. Võib alguse saada radikuliit, artriit…Valu raviks kasuta loodust. Muidugi, kui ikka väga tugev valu- ära ka ravimeid unusta!
Väga õige aeg sõber olla metsaga, minna kosmeetiku juurde, nautida sauna ja olla enda jaoks olemas!

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

10 Thoughts on “Nädala soovitused 18.02.21-24.02.21

  1. TÄNAN! Nii oligi vaja, et julgust ja jaksu ning positiivsust oma ellu juurde saada! Olge hoitud teiegi seal!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi