Nädala soovitused 14.04.-20.04.21

Järgnevatel päevadel lööb Sul välja kadedus ja ihnus. Sellele vaatamata, võta end kätte ja jaota laiali asjad, riided- kõik see, mis Sulle pole vajalik. Usu, saad topelt rõõmu ja kasu tagasi.
Unistused võivad täituda. Kui teed plaane tulevikus, ära lobise sellest kellegile. Kui lobised välja, kõik läheb “vett vedama”. Isegi rahaliselt võid kaotada. Kui tegutsed tea, et kõige tähtsam on esimene samm. Ole rahulik, enesekindel, avatud…ja Sulle vastatakse samaga.
Kõik see, mida saatus Sulle saadab, kulub tulevikus ära. Kuigi kõik tundub veidrana, Sa ise ehitad sellega endale tugeva pinna tulevikuks. Ära unusta, et põrumist pole olemas. On vaid mitte ära kasutatud võimalused.
Kui Sa kindlalt otsustasid midagi teha- saavutad edu. Kui Sul oligi kahtlus, see nüüd unusta. Muidu mürgitab see mõte kõik Su tegevuse. Kõik info, mis saad, jäta meelde. Peagi kulub see ära.
Väga õige aeg on tehinguteks, finantseerimiseks ja firma loomiseks.
Uudiseks kuuled tõde tuttavates, kolleegidest, sõpradest…kuna Sul on väga tugev intuitsioon. Lihtsalt süvene ja tunned inimeses vale ära ja oskad edaspidi käituda.
Armastuses võib olla nii halb periood, kui ka hea. Sa ootad kinke, komplimente, tähelepanu…kui seda ei saa, hing karjub. Võivad tekkida solvumised tühjalt kohalt. Muidugi võid ka ise olla ülivõrdes lahke ja tülid hoiad ära.
Eriti hästi õnnestuvad kodutööd. Hakkad ehitama- kõik sujub. Toidud keedad maitsvad ja armastust on tunda neis.
Erilist tähelepanu pööra toitumisele. Kuna taju on Sul hea, siis püüa tunnetada ka seda, millist toitu keha vajab. Kui tekib vastikus, parem ära puutu seda toitu. Vali see, mis paneb naeratama.
Hea aeg dieediks. Vähemalt Sa ei jäta seda poolikuks ja ei löö kõigele käega. Kaal kukub kiiresti ja oled iseendaga väga rahul. Puhasta keha teedega ja võid ka mõni päev elada söögita. Joo mahlasid, smuutisid, vett. Kui oled ideaalvormis, siis naudi kõiki toite, mida hing soovib.
Kehas nõrgem on kurk, hambad, lõualuud. Kontrolli hambad üle ja ka mandlid. Külasta sauna. Toob kasu kehale ja nahk hakkab hingama ja puhastub kiirem. Kui oled saunas ja vihtled, sosista vihale…
See, mis minus seisma jäänud, kõik liigne aja minult. Tervist, ilu minusse pane!
Püüa tegeleda spordiga. Vähemalt jaluta. Muidu liigesed hakkavad valutama ja Sa isegi aru ei saa miks. Kerge koormus aiamaal ka kulub ära.
Osta loterii, võid võita. Ka töötasu võidakse tõsta. Hea aeg raha võtta sealt, kust isegi varem ei osanud arvatagi 🙂
Tee loits, mis Sulle veel kõik tajud avab…
Sul on kindlasti aknalaual lillepott, lemmiku õitseva lillega. Kui pole, osta. Ja Sul on kindlasti pisike peegel 🙂
Võta peegel, pese voolava vee all puhtaks, kuivata ja lausu sõnad…

Nii, nagu sa õitsed, nii ka jõukus minuni jõuab. Mina kastan ja hellitan, sina minu edu eest muretse!

Peegel pista mulda nii, et mingi osa näha jääks. Peagi märkad, et rahakott tühjaks ei saa ja töötasu tõuseb. Tekivad ka paremad ärilised võimalused. Võib ka uus ja parem töökoht Sinuni jõuda.

Ära alla anna, kahetsus viska üle õla.
Armasta, usu ja ela edasi…♥

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

6 Thoughts on “Nädala soovitused 14.04.-20.04.21

  1. Aitäh! Lotovõit tuli nagu naksti! Remont on ka käsil… Kõik õnnestub!!!
    Aitäh, aitäh, aitäh!!! ????????????

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi