Nädala soovitused 12.05-18.05.21

Järgnevad päevad- tegutse! Ehita maja, istuta taimi, tee remonti, šoppa, kingi ja saa kinke…Kõige tähtsam on mitte lasta tujul end juhtida. Vaata endasse, kontrolli emotsioone, “võta kaasa ainult häid mõtteid”. Seepärast, kui teed või ütled midagi, mõtle ja siis tegutse. Ära kurvasta, kui miski ka kohe ei õnnestu. Ju said mingi õppetunni, mida tuleviku enam ei korda. Arenda ja arene- tajud seda, millest ennem üldse tähelepanu ei pööranud.Kui pidevalt Sulle raha ei jätku mõtle, vast tegeled vale asjaga ja töö Sulle üldse ei sobi. Muidugi võib ka olla, et energeetika on liiga madal. Nagu tead, ka raha on energia. Sul lubatakse “võtta” täpselt nii palju, kui palju suudad “ära viia”. Selleks, et midagi muuta hommikul, Sa võta viil saia ja pudista lindudele, sosista…See, mis minu käest teile kõhtu läheb, tagasi ma topelt saan. Mina teile toitu annan, jõukust vastu võtan ma!Peagi saad hea tööpakkumise või töötasu suurendatakse. Võimalik ka on hoopiski suunduda tööalaselt uude suunda. Juhul, kui juhtub miskit ootamatut, siis mõtle sellele, et mis läks valesti. Püüa parandada või muidu kõik kordub.Võta vastu kõike seda, mis elu annab. Halvad mõtted püüa endast kaugemale saada, muidu täituvad. Inimestest mõtle hästi, lihtsam elada. Ära tekita tühjade juttudega endale probleeme. Võid teha midagi head ja kasulikku enda jaoks- plaani oma elu ja tegemisi ette. Kui saab tehtud- linnuke kirja. Nii saad parema ülevaate, mida veel võiks teha ja plaani võtta Kui näed und, täitub. Läbi une võid saada lahenduse mingile probleemile, eriti siis, kui unenägu on värviline.Hea aeg on puhastada keha mahlade ja smuutidega. Kasuta rohkem rabarberit ja hapuoblikat. Keha vajab turgutust. Väga hea on kohupiim ja keefir. Hellita end suure portsu jäätisega ja pähklitega. Ka tumedaid rosinaid ära unusta.

Väga nõrgad on närvid. Iga väiksem asi paneb Su plahvatama. Võib tekkida tühisest asjast ärevus, peavalu. Tunda ka annavad silmad. Püüa pärast tööd jalutada looduses. Kui tervis ei luba, lihtsalt istu õues ja päike teeb oma töö

Ütle endale: “Kõik läheb hästi!” Ja nii ongi, kui seda ise usud! Liigu ja pea meeles vaid üht- oma saatust vaid ise muudad!

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

2 Thoughts on “Nädala soovitused 12.05-18.05.21

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi