Nädala soovitused 11.03.21-16.03.21

Sulle tunduvad päevad keerulised ja aeglaselt venivad. Ole kannatlik ja suhtu kõigesse rahulikult. Ära unusta raskustele naeratada- kõik on ajutine. Ka tuju võib päris tihti muutuda. Eks ka ilmad soodustavad seda ja kõik see kokku, mis Sind ümbritseb. Vahest on tahtmine vihast klaas vastu seina virutada või lihtsalt tühjas toas röökida.
Ära nõua endalt rohkemat, kui suudad anda. Pole mõtet tühja kulutada end ja punnitada seda, mida Sulle üldse tarvis pole. Kontrolli oma elu ja ära luba end õpetada seal, kus ise oled tugevam. Hoia energiat! See kulub Sul tööl ära, kuna võid astuda ülemusega vaidlusse. Ka mõni kolleegidest väga tahab esineda, kuid nähes Su silmi- paneb suu kinni. Hinda oma jõudu ja tarkust, kuid ära püüa tühja esineda. Kui küsitakse, siis vasta.
Väga hea aeg on suhelda huvitavate inimestega. Sul on neile midagi öelda ja vastupidi. Õpid palju ja nii mõndagi paned kõrva taha. Kui ka Sa millegagi ei nõustu usu, aja möödudes mõistad, et kõik on õige.
Kui kodust väljudes kohtad inimest suure kotiga, mis on täis- tähendab, et Sa liigud elus õiges suunas ja mõtled õigetest asjadest. Kõik Su plaanid täituvad. Kindlasti sosista, kui inimene möödunud…
Edu ja jõukust mulle too, õige suund mul näita! Päev hea tulgu!
Ka Sulle edu soovin ma!
Ka unenägudel on kombeks täituda. Ära ehmu, kui kohe seletust ei leia. Küll päevapeale mõistad, mida öelda taheti.
Sassis suhted hargnevad lahti ja Sa suudad otsustada, kas on ikka Sul tarvis seda kõike jälle läbi teha või liigud edasi.
Hoia jalgu, puusi. Kui just tarvis pole- hambaarsti juurde ära roni! Võib Su hambaga midagi valesti teha. Väga hea aeg külastada kosmeetikut, juuksurit, massaažisalongi. Luba end hellitada!
Sobiv aeg on maha jätta suitsetamine, joomine ja muudest sõltuvustest on kergem vabaneda.
Toida keha kõigega, millel silm puhkab. Söö pähkleid, rosinaid, tee kisselli ja luba endale head jäätist. Klaas lemmikut mahla, keha lausa ahmib endasse. Suppi püüa süüa ja tükk kohupiima kooki ka kulub ära. Kui soov kõhnuda, söö tatart ja hirsiputru.
Pea meeles, et lobised vähem, siis ka kuuled rohkem 🙂

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

One thought on “Nädala soovitused 11.03.21-16.03.21

 1. Suur tänu!
  Head nõu-anded ja juhised!
  Kaunist kevade ootust, vaatamata sellele, et õues on lumi katmas maad!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Sisu on kaitstud!
0
  0
  Ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi