Nädala soovitused 10.02.21-17.02.21

Muudan natukene “horoskoobi” formaati. Tänasest esitlen Teile kord nädalas, iga kolmapäev, “Nädala soovitusi”. See on rohkem minulikum ja loodan, et võtate hästi vastu. 🙂

Järgevad päevad püüa tuju hoida, vaadata endasse ja kontrollida emotsioone. Pole eriti hea aeg tülideks, mingite asjaolude klaarimiseks. Kui ka olukord sunnib seda tegema- mingit tulemust Sa ei saavuta. Ajad end lihtsalt närvi ja lahkud uksi paugutades. See kehtib ka tööl olles. Hoia rohkem suud kinni, muidu võidakse öelda: “uks on seal!”
Hea aeg võtta laenu ja anda laen. Selleks, et kõik õnnestuks ja Sul raha ikka taskus oleks, kindlasti kasuta sosinat, ka siis, kui laenu võtad:
Raha austan, raha ümmardan- tagasi tasku tuleb. Mina sind ei unusta, sina mind ei unusta- sõbrad igavesti!
Kui tunned, et halvad emotsioonid haaravad Su endasse, mine jalutama, istu kohvikus ja joo tass kuuma kohvi. Veelgi paremini mõjub kakao. Rahustab ja Sa suudad koguda mõtted. Kui Sul on mingid tööd, projektid poolikud- lõpeta ära. Muidu jäävadki nad kuskile rippuma ja kaob tuju üldse nende lõpetamiseks. Kui kuidagi Sa mõtteid kogutud ei saa, kuula oma unenägusid. Võid saada märguande, kuidas teha ja mida. Antakse mõista milline aeg sobib poolikute asjade lõpetamiseks.
Kohates oma teist poolt, ära üle pinguta. Ära püüa “esineda”, kuna siis Sind nähakse hoopiski teises valguses. Ometi Sa märkad endas uusi omadusi ja see tõstab te mõlema tuju. Kui kingid midagi oma teisele poolele, olgu see lihtne ja mitte kallis. Lõikelilled unusta! Osta potilill, mis jääb Sind ja seda päeva kauaks meenutama.
Hea aeg oma keha puhastuseks. Kui ei taha päris näljutada end, söö kergeid suppe, juurvilju, puuvilju, joo palju vett ja mahla.
Tervisel pole viga. Hoia silmi! Liiga kaua ära istu mobiilis, arvutis. Tee silmadele harjutusi. Põlved on tundlikumad, kui muidu. Kui uisutad- pane kaitsed põlvedele. Vererõhk võib kõikuda, kui hakkad üle mõtlema ja lähed oma mõtete peale närvi. Jäta mustad mõtted!
Hea aeg uueks nädalaks plaane teha. Kõik see, mis mõtetes- realiseerub ja eriti pingutamata.

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

13 Thoughts on “Nädala soovitused 10.02.21-17.02.21

  1. Selline, just Pillele iseloomulk horoskoobi andmine ongi parim. Südamest tänulik olen.

  2. Suured,suured tänud armas Pille????Jõudu ja jaksu!TÄNAN ET OLED MEIE JAOKS OLEMAS????????????????????

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi