Nädala soovitused 07.04.21-13.04.21

Pole kõige paremad päevad. Inimesed tahtmatult provotseerivad Sinuga tüli, kuna energia on neil nullis. Parem mitte vastata samaga- närvid maksavad ka midagi!
Soovid end tasakaalustada, tegele joogaga, maali, mine lihtsalt jalutama. Kui on tarvis vastu võtta otsuseid või minna uue tööandjaga suhtlema, ära karda! Mõtle lihtsalt- rohkem tee, vähem lobise! Kindlasti enne, kui uksest sisse astud, sosista…
Töö saan, edu saavutan, tasu vastav mulle!
Sa võid juhuslikult kohtuda inimesega, kes osutub “vampiiriks”. Kuidas Sa tunned ära sellise- ta pidevalt kurdab elu üle, lapsed ei kuula sõna, mees ei sobi ja naabrid lollid…Kõike on vähe ja töötasu kesine…Ta ülesandeks on kätte saada Sinult emotsioonid, et ennast toita ja rahustada. Kui selline olukord toimub, lase kähku jalga “vampiiri” seltsist. Põhjuse leiad, miks seda teha!
Kuna on juba selline raskem periood, püüa eemale hoida suurematest seltskondadest. Mida suurem rahvamass, seda agressiivsem on inimeste käitumine. Kui Sa ise närvilisem oled, püüa naeratusega säilitada rahu ja lahku sealt, kus tunned enesele olevat survet.
Kuigi kõik tundub nii raske, hea aeg on lõpetada projektid, ettevõtmised. Ära allu provokatsioonidele, aja edasi omi asju ja mõtle positiivselt. Sinu siht on- tegutse ja ära märka teisi! Ära kahtle endas, oma jõus. Hirmu endasse ära luba. Tee neid asju, mida Sa saad sama päev ka lõpetada. Pead väga kindel olema enne, kui alustad, et just seda on Sulle tarvis.
Kuigi Sa igati püüad, võib juhtuda, et auto laguneb, midagi lõhud või kaotad. Võta seda nii, et “ja mis siis, et laguneb, küll kõik korda saab”…Kasuta oma sisemist rahu.
Kui näed und, keera teema vastupidiseks. Võib täituda. Oma elukaaslasega ära tüki vaidlusse. Võib lõppeda suure tüli ja isegi mõttega eraldi elama asuda, kuna õhust tekib armukadedus, kadedus, solvumine…Kui nii juhtubki, sosista üle õle…
Kõik sõnad tuulde mingu, armastus jääb püsima!
Aga hea aeg on lõpetada suhtlus inimestega, kes Sind ei mõista ja lihtsalt kasutavad ära ja naudivad seda, et te käskimatagi täidate nende soovid. Kui seda teinud olete, hingate kergemalt!
Soovitan ka kodu puhastada halvast energiast. Kas kasutad soola, loorberi vett või sidrunit. Ava aknad ja luuaga lisaks pühi põrandad. Pühkides tube, sosista…
Kõik see halb, mis kodus kinni, uksest, aknast välja ajan ma! Ainult hea mul koju jääb.
Tervise poolelt jälgi selga, puusi ja jalgu. Võib närvivalu olla. Magu streigib ja oksendada võid. Hea oleks kontrollida sappi ja neere.
Toiduks kasuta rohkem rohelist salatit. Hea on avokaado, pähklid, õunad, maasikad ja vaarikad. Tee smuutisid, kuhu lisa teraviljad ja naudi. Ära unusta spinatit. Saad vajalikud vitamiinid kätte.
Armu endasse…ja eladagi on lihtsam ????

May be an image of loodus

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

2 Thoughts on “Nädala soovitused 07.04.21-13.04.21

    1. Tere ood.Lugesin hetk tagasi Teie soovitust ja sain julgustust ja vaga head nou.Et mul on algamas vaga kiire elu etapp.Koolitused ees ootamas ja 14.04 tulekul majandus konverents.Oma ala tunnustatud ekspertidelt.Olen moelnud kallimaga koos uldse Eestist lahkuda ja soovin et ta viiks oma ettevotete juhtimise rahvusvahelisele tasandile.Paljudesse valisriikidesse.Ei ole midagi voimsamat armastusest.Raskused on uletamiseks ja selle voitmiseks.Kannan endas missiooni milleks olen siia ilma sundinud.Kulva rahu roomu armastust tanulikkust headust ja elu annab koik.Kallistused.Katrin.Kask.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi