Nädala soovitused 05.05-11.05.21

Järgnevad päevad on Sul tuju midagi uut teha, õppida, avanevad silmad sellele, mida mitte varem Sa näha ei tahtnud. Ringi liikudes näed sümboleid, mis Sind varem ei kõnetanud. Märkad enda ümber seda, mis räägib Sinuga- mida teha ja kuidas käituda. Isegi kuskilt loetud tühised laused ennustavad Sulle tulevikku.
Hea aeg midagi uut õppida või omandada eriala, mis varem Sind üldse ei tõmmanud. Ideed lausa jooksevad tormi Su peas ringi. Haara õige, tee plaan ja astu samm edasi, kuigi hirm võib Sind tagant jalaga taguda- liigu ja vii plaanitu ellu.
Sul on ees “kuldne” aeg, mis toob rahakest sisse ja võimalus veelgi paremini teenida tänu oma julgusele. Tekib oskus “lugeda ridade vahelt”. Veider on see, et infot tuleb kõikjalt ka sealt, kust Sa isegi ei lootnud. Nähes mingit olukorda poes, tänaval, saad Sa järsku vastuse oma murele või idee, mida edasi teha. Kuula, jälgi ja mõistad, mis suunab Sind õigele teele.
Kui tunned laiskust, upita end püsti ja tegutse, muidu aeg töötab Sinu vastu. Uned täituvad eriti siis, kui näed unes raamatut või võtit- tõestab seda, et oled õigel teel ja võimalus ka suuremat rahasummat teenida. Elu liigub paremuse suunas.
Kui kohtud sõpradega, saad aru, kes on tõeline sõber, kes aga kasutab lihtsalt Sind, kui rahakotti või kasulikku tehingut. See pole halb, saad lõpuks ometi võtta oma ja liigsed elust minema visata.
Kui oled otsustanud ja kõigest prahist elus vabanenud, luba endale üks lõõgastav puhkus, mõnus kohtumine sõpradega, lihtsalt ole veekogu ääres. Kogu jõudu kuulates linnulaulu veevulina saatel.
Pärast seda juba torma pea ees edasi.
Su keha hakkab end ümber lülitama. Mõjutab väga psüühikat ja emotsioone. Oled tavaliselt närvilisem ja kardad oma tervise pärast. Kui märkad, et midagi on valesti, mine arsti juurde. Söö rohkem rohelist ja alkohol unusta! Tunda võib anda selg ja pea valutab tavapäraselt tihedamini. Püüa vältida füüsilist tööd, kus tuleb raskusi tõsta. Kui aiamaad kaevad, kontrolli asendit, kuidas seda teed. Võid saada seljanärvi põletiku. Õpi oma keha kuulama!

Nädala kuldne reegel…
Ei tea- vaiki! Tead- ikka vaiki!

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

2 Thoughts on “Nädala soovitused 05.05-11.05.21

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi