Nädala soovitused 04.03.21-10.03.21

Järgnevad päevad on tulemas väga müstilised. Paned tähele seda, millest varem mööda vaatasid. Tuleb mõista, et midagi juhuslikku pole olemas. Vanarahval oli kombeks öelda “ära vaata asju, vaid vaata seost nende vahel, siis saad ka tõe teada”.
Sa võid saavutada palju, kuuled seda, mida ei peaks. Tänu sellele muutub suhtumine paljudesse inimestesse. Kui püüad olla ülbe nendega, kukkumine tuleb kiire ja valus. Kõike teed läbi mõeldes ja tuled võiduga!
Sulle antakse võimalus oma saatuse orjast muutuda ta ülemaks. See aeg Sa otsustad teha seda, mille eest varem peitsid end nurga taha. Unusta hirm ja jookse oma unistustele vastu. Väga hea aeg oma nende täitmiseks. Ka rahalised probleemid lahendad. Inimesed on avatumad. Kasuta seda ära. Tutvud uute inimestega, kes on Sulle kasulikud ja suunavad õige tee kätte ja annavad häid ideid.
Sa oled väga kindel selles, mida teed ja mida tahad. Kui tunned, et tahad uut tööd- saad selle. Kui teed valiku, mine selle suunas. Ainult ära kahtle! Et oleksid endas kindel, astudes uue sammu elus, sosista…
See, mis teen- kõik minu. See, mida ei tee- jääb selja taha. Olen võitja, võtan ja lähen!
Kui oskad näha imesid looduses, siis tahtmatult näedki neid. Jaluta veekogu ääres, räägi veelindudega, naudi juba sooje päikesekiiri- kogu energiat.
Kui õhtul Sa heidad voodisse ja tahad, et uni näitaks Sulle tuleviku sündmusi, sosista…
Padi minu und sa juhi, tulevik unne too. Hommik jutusta mulle, mis mu saatuse tee!
Püüa lahti saada egoismist. Lähedastega saad kiiresti kompromissi. Kasuta seda aega just leppimiseks.
Kui kahtled, kas minna mehele või kokku kolida inimesega, siis oota kolm päeva ja siis tee otsus. Muidu lahku kolimine on kiire tulema.
Kontrolli emotsioone, kuna kerge on jääda haigeks. Närvid on Sul vaid ühed ja suruvad kõik kehasse mured kokku. Haigestud, ravi on pikk ja tüütu, kuna tõelist põhjust arstid ei leia.
Eriti õrn on Sul turi, ülemine seljaosa ja pea. Annab tunda magu. Ära väsita silmi ja käsi.
Söö mitmekesiselt. Ära põlga ära esimesi maasikaid vahukoorega ja ka tass kanget kohvi. Keha nõuab seda! Suru värskekurgile, tomatile, hea ka on peet porgandiga.
Õige aeg kuulata oma keha ja olla sõber temaga ????
Mis ka Sinuga ei juhtuks- tõsta pea üles ja mine!

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

7 Thoughts on “Nädala soovitused 04.03.21-10.03.21

  1. Tänud, tänud, tänud. Ja hamsakäsi on ka super. Lõputud tänud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi