Slide AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD OSTUKORV
KONTAKT
Võluhaldjas koht, kust võid leida oma ime AVALEHT KES MA OLEN? BLOGI POOD KONTAKT
menu
close

Kasuisa-tütar (mulle räägitud lugu)

Isa- tütarde teema, mis on juba kestnud sajandeid.

Aastaid töötades olen vist juba kõike kuulnud ja paljude selliste lugudega tööd teinud. Isegi kuulata on raske, mida siis teevad need emad, kes on kõik selle põrgu läbi elanud.
Kord kirjutas mulle noor naine, kel juhtus lugu, milles isegi seletus puudus. Elas ta tütrega. Lapse isa oli kergetele jahimaadele liikunud ja ema lapse ja koeraga moodustasid pisikese perekonna.
Ühel hommikul tööle rutates, jooksis ta autole ette. Kiirus polnud suur ja ta sai vaid kriimustusi. Autojuht oli rohkem paanikas, kui ema. Lõpuks lohutasid nad teineteist ja ka telefoninumbrid salvestati. Järsku läheb tarvis…Ema jõudis õnnelikult tööle ja õhtuks oli juhtunud lugugi juba naljaga pooleks meeles, kui korraga helises mobiil. Helistajaks oli autojuht. Ta küsis tervise järgi ja kutsus naise välja sööma. Naine mõtles, et miks mitte? Ja oligi nendel esimene kohtumine. Mees osutus nooreks, ilusaks ja targaks. Huvitav oli vestlus ja ka naise tunne tekkis, mis juba ammu oli ununenud. See kohtumine ei jäänud viimaseks. Mõne kuu pärast juba koliti kokku. Isegi tütar oli nõus ja õnnelik.
Möödusid kuud, kõik oli ilus ja täitsa perekonna mõõdugi andis välja. Tütrele meeldis mehega arvutimänge mängida ja muidu lobiseda. Naine oli õnnelik! Lõpuks ometi unistus täitus. Tal on mees ja nii tore.
Oli gripi periood ja tööl naisel tõusis palavik ja ta palus ülemuselt koju minna. Roomates trepist üles, mõtles ta vaid sellest, kuidas pikali visata. Avas korteriukse, mingi sahin, itsitamine. Esimene mõte tuli pähe, et tütar ka haigeks jäänud, kuna õhtul kurtis peavalu. See pilt, mida ta lõpuks nägi, poleks ta isegi mõelda julgenud. Magamistoas voodis oli armastatu ta oma lihase lapsega. Neil oli lõbus ja isegi naist ei märganud. Lõpuks, kui uksel seistes, naine jalaga ukse täielikult lahti lõi ja alles siis pandi teda tähele. Muidugi keegi polnud oodanud sellist lõppu…
Mis siis ikka juhtus? Ega vist midagi erilist. Tütar armus mehesse ja võrgutaski ära. Muidugi, kui mees oleks mees- sellist lugu ei oleks juhtunud. Aga läks nii, nagu läks. Emarolli prügikasti ei saanud visata, kuna laps oli alaealine. Mehe muidugi ta saatis sama päev oma kodust minema ja kirjutas avalduse politseisse. Tütar püüdis tõestada, et ikka suur armastus viis nad voodisse. Mis emal teha jäi, kui harjuda mõttega, et veel mõned aastad ja tütar on täisealine ja vot siis ta saab “oma elu” elada. Aga seni, kuidas kõige selle teadmisega, oma lihast last igapäev näha, koos elada ja teada, mida ta tegi…

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga