Horoskoop 28.01.21-31.01.21

Alustatu vii lõpuni, kuigi Sulle tundub, et oled, kui ratas, mis veereb mäest alla. Ära karda, kiirust pole tarvis vähendada! Edu on nurga taga. Uus jõud on Sinusse kogunemas. Võid kuulda midagi sellist, mis Sind ehmatab. Hea aeg ennustamiseks ja rituaalide tegemiseks. Valmista endale ise talisman. Hommikul, kui astud uksest välja, vaata jalgade ette. See, millele silm pidama jääb- jäta omale talismaniks (sulg, kivi, väike puuoks…). Sa võid muuta selle enda parimaks sõbraks, kui loed loitsu peale.
Minu teele sa astusid, minu teed sa ka juhid. Kaitse annad, jõudu annad, mina sinu sõber nüüd.
Inimesed minevikust võivad Su juurde tagasi tulla, ka olukorrad. Paranda vead ja mõtle, kas on minevikku tagasi tarvis.
Kui on tarvis teha tähtis otsus- ära tee seda järgnevatel päevadel. Saladused tulevad ilmsiks, kuigi ei kavatsetud sellest Sulle rääkida. Hea aeg midagi maitsvat küpsetada kartmata, et kaal tõuseb. Ka remondi alustamiseks on hea aeg. Ei teki tülisid tapeedi valikul.
Pane rõhku mahladele, smuutidele ja söö rohkem seda, mida hing ammu on igatsenud. Ära unusta, et aju tahab süüa! Hästi võtab keha vastu külmutatuid marju. Tee toormoosi ja limpsi teleka ees. Pane rõhku raviteedele!

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

6 Thoughts on “Horoskoop 28.01.21-31.01.21

  1. Tere! Kingituse eest suur tänu! Väga meeldis! Kõike head ja ilusat päeva! Hille.????????

  2. Ohhh imeline aitäh. Mees hakkaski eile remonti tegema. Smuutide isu on juba mõned päevad olnud a see laiskus kondiiter pole lasknud mul neid teha. Iga päev on homme. Nu nüüd saabuski homme 🙂 aitäh

  3. Imeline! Võtsin hommikul võitaigna sulama, nii väga tahaks midagi maitsvat keele peale… Aitäh! <3

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi