Horoskoop 08.02.21-10.02.21

Hea aeg alustada millegi uuega. Ainus, mida ära püüa teha- tunda end kõikvõimsana. Saad vastu nina. Tee trenni. Liigne energia pane jalutamisele või lumes möllamisele.
On “tugevate inimeste” aeg. Tööl tunned end “kuningana”. Ära looda, et kadedust pole! Parem kontrolli, kas öelda ja teha või pead endas väga kindel olema, et Sul on õigus. Muidugi võid riskida ja hiilata oma teadmistes, kuid vastutus jääb Su enda kanda. Su “tarkus” võib halvasti lõppeda.
Hea aeg äriinimestel teenimiseks, äri laiendamiseks. Kui plaan on Sul uue äriga alustada, raha juurde teenida, siin on loits, mis aitab Sind…
“Pista taskusse tükike leiba ja loe loits: Leib sa õige tee mul näita, halvast kõigest eemal hoia. Jõukus minuni juhata.” Kui on kõik äriga õnnestunud, leib sööda lindudele ja täna abi eest!
Kui kõik otsused ja ärilised tehingud tehtud- tõmba hoog maha ja kõiges. Muidu põled läbi. Puhka ja maga, tee enda jaoks midagi head, vaata telekat, laiskle, kui on selline võimalus.

Kui oled väga väsinud- kallista männipuud. Kui teed seda, palu jõudu ja tervist.
Ära jäta lapsi valveta. Ronivad kõikjale, kukuvad ja muhke Sa pärast kokku lugeda ei jõua. Eriti ohtlik on kelgumägedel, uisurajal.
Meeleolu on Sul kõikuv. Kui tunned, et soov on midagi muuta oma elus- alusta remondiga või ehitusega. Paljud ideed viid lõpuks ellu ja tulemusega jääd isegi rahule. Kergesti lahenevad probleemid.
Sa hakkad nägema teise pilguga inimesi. Rahuned ja mõistad, et kõik ei saa meeldida Sulle. Tekib tahtmine midagi head teha. Ära üle pinguta- mõtle endale ja siis teistele!
Unenäod on tähenduslikud. Võivad täituda kahekümnendal päeval. Kohtingud on super tasemel. Hea aeg ka tulevikule mõelda. Vägisi ronib kevad nahavahele.
Pööra tähelepanu sapile, soolestikule. Jalad tahtmatult libisevad. Võid kukkuda ja põlvi vigastada.
Jälgi, mida sööd. Võid saada mürgituse. Hea aeg krooniliste haiguste raviks. Kui viitsimist, tegele joogaga.
Söö rohkem juurvilju ja liha. Ära unusta kuivatatud puuvilju. Tee kompotti või magustoite. Joo naturaalseid mahlasid. Kui talud, tee toidud vürtsikamad.

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

3 Thoughts on “Horoskoop 08.02.21-10.02.21

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi