Horoskoop 04.02.21-07.02.21

Väga loominguline aeg. Liigu ja saavutad kiirelt ja palju. Saad kiita tööl, kuigi Sul on tunne, et aetakse taga, kui hobust! Ära mõtle lugusid endast välja, et näida veelgi paremana. Hea aeg valida endale mingi hobi. Muidugi ka trenni võid minna- ei teki tüdimust. Õige aeg on minevikule jalaga virutada. Muuda oma elu just selleks, nagu unistanud oled. Julgelt astu saatusele vastu. Jäta hirm ja kahtlused. Kõrgemad jõud suunavad ja aitavad Sind.
Pea meeles- lubaduste andmised on erilise jõuga! Seepärast, enne mõtle, kui miskit lubad. Liikumine, see on elu ja ära unusta seda. Sul õnnestub kõik, mis kätte võtad. Kuula oma südant, kuid kõhutunnet ära unusta. Väga õige aeg võlgasid ära anda. Kui teed seda, sosista juurde- viimane laen, raha tuleb tasku!
Osta loterii- on võimalus võita. Järgnevad päevad ära veeda üksinduses. Mine külla, võta lemmikloom…Kui on kohting plaanis, saad armastatu endale terveks eluks. Kõik, mida kätte ei võta- õnnestub. Eriti toidu valmistamine.
Jälgi tervist, just kõhu piirkonda. Joo vaarika või piparmündi teed.
Sind võib muretsema panna vana probleem tervisega. Jälgi maksa! Söö punaseid marju, porgandit, peeti, granaatõuna. Kui tunned, et kehas on midagi valesti- mine arsti juurde ja kohe.
Õige aeg alustada enda karastamisega. Uuendad endas energia. Kui lähed dušši alla, sosista veele:
Mina sinu ori, vii kõik, mis liigne. Vesi jõudu anna, tervist palun sinult ma!
Pärast seda püüa puhata ja joo tass taimeteed. Kui teed segad, siis vaid kellaosuti suunas, et keha rahuneks ja uni tuleks hea. Võid sosistada segamise ajal- uni minuni jõua, rahu endasse võtan!

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

5 Thoughts on “Horoskoop 04.02.21-07.02.21

  1. Aitäh Pille soovituste eest! Oled hoitud, kõike ilusat ja kaunist!????

  2. Mina tänan! Usun ja loodan, et kõik minu plaanid täituvad ja saagu olema nii! Palun!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi