Horoskoop 01.02.21-03.02.21

On hea aeg lõõgastuda ja lõbustada end. Tee midagi enda jaoks. Ainult pead ära kaota, muidu pärast on Sul häbi enda pärast. Sa kogud jõudu ja pea saab liigsetest mõtetest puhtaks. Kui tunned, et on raske, siis mõtle, kas ikka õige tee on Sul valitud. Väga hea aeg abieluks. Ka kõige üksikumad leiavad oma teise poole. Kui oled lootust kaotamas, saad ootamatust üllatusest rõõmu tunda ja tulevik ei tundugi nii tume. Tasa probleemidki lahenevad. Ära unusta- ilu on mäng!
Tööl läheb hästi. Kui pole tööl, leiad selle ja jääd rahule. Võidakse kiita ja ka võid uue projekti saada. Jälgi kolleege. Võib olla liigset kadedust ja Sind ei mõisteta. Kodus oled närvilisem, kui muidu. Selleks, et natuke anda endale puhkus.
Selleks osta väike kott lillemullaga, pista käed mulda 10 min. Tunned kergust ja pinge kaob. Loe loits juurde:
Muld sa mu hing puhasta. Jõudu anna, tervist paranda. Kõik halb võta minult sa.
Pese käed külma veega. Energia taastub ja tuju tõuseb.
Järgnevad päevad võib Sul tekkida hirm mingi haiguse pärast. Ära karda, mõtled üle. Kõik pole alati nii halb, kui tundub. Seljanärv võib tüli teha. Püüa põletik välja ravida, muidu hakkab korduma. Väldi stressi ja puhka. Magama mine varem. Neerud ja põis on hellad.
Söö rohkem tooreid juurvilju, puuvilju, pähkleid. Alkoholist hoia eemale.
Sa jaota oma aeg nii, et oled pidevas tegevuses. Kui näed, et toimub midagi veidrat siis tea, et kõik on tegelikult hästi.

Jaga seda postitust

Share on facebook
Share on print
Share on email

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

error: Sisu on kaitstud!
0
    0
    Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiPoodi tagasi